استفاده از یو پی اس اداری

از سیستم های یو پی اس در بخش های اداری به وفور استفاده می گردد. یکی از مهم ترین موارد مصرف ان ها ذخیره انرژی و ایجاد برق متناوب می باشد.

یو پی اس اداری

همانطور که در قبل گفته شد یو پی اس مخفف کلمه لاتین Uninterruptible Power Supply و به معنای منبع تغذیه بدون وقفه می باشد. در واقع این سیستم ها مابین برق شهری و دستگاه های مصرف کننده قرار می گیرد تا توان مورد نیاز را بدون وقفه و نوسان تامین نماید. یو پی اس ها را با اسم های دیگر مانند دستگاه برق اضطراری و منبع برق اضطراری می شناسند.

یو پی اس اداری و مزایای آن

یو پی اس بار AC را به DC تبدیل کرده و با اینورتر آن را به عقب برمی گردانند. این یو پی اس ها مانند سایر یو پی اس ها دارای یکسوکننده و ترانس کاهنده ورودی می باشند. خروجی یو پی اس های اداری به صورت کامل سینوسی بوده و همچنین آن ها از تکنولوژی online double conversion پیروی می نمایند. یو پی اس های اداری دارای صفحه نمایش کارامدی هستند  که امکان ثبت 120 پارامتر را محیا ساخته و گزارش گیری را انجام می دهد. همچنین این صفحه نمایش ها علاوه بر موارد ذکر شده قابلیت نمایش اسکوپ شکل موج ورودی و خروجی را نیز خواهند داشت.

یو پی اس اداری قابلیت پارالل شدن تا 6 دستگاه را داشته و همچنین امکان نصب نرم افزارهای مانیتورینگ بسیار قوی بر روی آن ها امکان پذیر می باشد. یکی از مزایای این دستگاه ها استفاده از شارژرهای هوشمند بوده که باعث افزایش طول عمر باتری و جلوگیری از خرابی زودرس آن ها خواهد شد، ضمن این که قابلیت شارژ انواع باتری اسیدی و بازی را دارند. یکی دیگر از مزایای یو پی اس های اداری می توان به سیستم های کنترل میکروپروسسوری بسیار هوشمند اشاره نمود. همچنین آن ها می توانند در حالت ECO Mode و Start Mode کار نمایند.

کاربرد یو پی اس اداری

از یو پی اس های اداری در مراکز اداری و تجهیزات مخابراتی، بانک ها، شبکه های بزرگ، تجهیزات بیمارستانی و دیتاسنترها می توان استفاده نمود.

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *