مزایای استفاده از یو پی اس های صنعتی

ایمنی در طراحی و نصب و راه اندازی یو پی اس های صنعتی حرف اول را می زند.

استفاده از یو پی اس صنعتی

سیستم های یو پی اس صنعتی انعطاف پذیر بوده و قابل تنظیم هستند. برای نصب خط فعال بین منبع تغذیه، منبع گذر و بار بحرانی طراحی شده اند. آن ها یکسو کننده ولتاژ/ جریان DC تنظیم شده را منتقل کرده و بار DC بی وقفه را ارئه می دهند.

امروزه یو پی اس ها توسعه و پیشرفت زیادی کرده اند. طبق گزارش ها بیش از 75 درصد از انواع یو پی اس صنعتی در 12 ماه گذشته برای حفظ تجهیزات بحران در طول قطعی برق استفاده شده است.

ایمنی در طراحی و نصب و راه اندازی یو پی اس های صنعتی حرف اول را می زند. اغلب آن ها دارای مدارهای آنلاین می باشند. یو پی اس صنعتی به عنوان یک منبع برق توان بالا شناخته شده و باید به همراه تابلو کنترل و فرمان اتوماتیک و دستی به همراه همه فیوزها و تجهیزات ایمنی و مانیتورینگ نصب شوند. یکی از کاربرد یو پی اس صنعتی استفاده از آنها برای راه اندازی موتورهای برقی ماشین آلات استفاده شده و لازم است که نسبت به نیازمان دارای تحمل اضافه بار باشند.

یو پی اس های صنعتی را می توان به عنوان سیستم های منبع تغذیه به صورت کاملا سفارشی تهیه کرد. یکی از مزایای استفاده از آن ها، محافظت از بارهای ایجاد شده در گذرگاه های ولتاژ می باشد که توسط منبع تغذیه تخریب می شوند. این نوسان های ولتاژ می توانند هم به یو پی اس و هم به بار بحرانی آسیب های جدی وارد نمایند.

استفاده از یو پی اس صنعتی

سیستم های یو پی اس صنعتی انعطاف پذیر بوده و قابل تنظیم هستند. برای نصب خط فعال بین منبع تغذیه، منبع گذر و بار بحرانی -که اینورتر ولتاژ فرکانس AC تنظیم شده را به بار تحویل می دهد- طراحی شده اند. آن ها یکسو کننده ولتاژ/ جریان DC تنظیم شده را منتقل کرده و بار DC بی وقفه را ارئه می دهند.

یو پی اس ها فرآیند تبدیل نیرو، بار بحرانی را از اختلالات شبکه عادی را جدا کرده و شبکه اصلی را از هارمونیک های منعکس شده ناشی از بار که بر سایر بارهای متصل به ورودی تاثیر می گذارند جدا می کنند.

یکسو کننده ها برق AC را به  DC تبدیل کرده تا بتوانند باطری ها را شارژ نمایند. همچنین آن ها DC لازم را برای ظرفیت دائمی اینورتر ارائه می دهند.

امکانات یو پی اس صنعتی

  1. توپولوژی مکالمه دوتایی
  2. محصولات سفارشی شده براساس مشخصات
  3. سازگار با انواع باطری
  4. یکسو ساز
  5. کنترل اینورتر
  6. خروجی گالوانیزه جدا شده
  7. یکسو ساز SCR

نگهداری از یو پی اس صنعتی

اصلی ترین عامل کاهش عمر یو پی اس های صنعتی حرارت تولید شده در دستگاه می باشد. برای رفع و یا کاهش این مشکل بهتر است اتاق مربوطه خشک و خنک باشد. توجه داشته باشید که هر تابلو باید خنک کننده منحصر به فرد خود را داشته باشد. سرویس و رسیدگی به کیفیت اسید باطری ها باید به صورت دوره ای و ماهیانه انجام شود.

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *