پنج قدم ساده برای انتخاب یک یو پی اس مناسب در مصارف تک فاز

شاید بتوان با اطمینان گفت در صورتی که پاسخ 5 سوال زیر داده شود بیش از 80 درصد مسیر انتخاب یو پی اس مناسب، پیموده شده است و شاید پس از آن صرفا باید بعضی از جزئیات را مد نظر قرار داد و یا از نظر هزینه تمام شده بین مدل های انتخاب شده تصمیم گیری کرد.

انتخاب یو پی اس مناسب

  1. چه تکنولوژی از یوپی اس با توجه به مصرف کننده مورد نیاز است؟
   • آنلاین (ONLINE)
   • لاین اینتراکتیو (LINE INTERACTIVE)

عمده تفاوت عملکرد این دو فناوری در حالتی است که برق شهر وجود دارد و عموما عملکردی مشابه در زمان بی برقی و استفاده از باتری دارند شاید بتوان گفت تنها برتری یوپی اس های لاین اینتراکتیو قیمت مناسب تر آن ها و برتری یو پی اس های آنلاین کیفیت و حفاظت موثرتر و کامل تر آنها در برابر اختلالات مرسوم برق شهر می باشد. در مورد انواع یو پی اس ها در مقاله بعد بیشتر توضیح داده خواهد شد.

 1. یوپی اس انتخاب شده با توجه به مصرف کننده چه توانی داشته باشد؟
 2. چه مدت زمان برق دهی مورد نیاز است؟
 3. یو پی اس دارای ترانس در خروجی باشد یا نباشد (جهت مصارف صنعتی و پزشکی)؟
 4. ملاحظاتی دیگر:
 • یوپی اس به صورت رک مونت باشد یا ایستاده؟
 • یوپی اس قابلیت موازی شدن داشته باشد؟
 • یوپی اس باتری داخلی باشد یا اکسترنال؟

 

شرکت بهین صنعت از شما برای مشاهده سایر مقالات این سایت دعوت می نماید. برای مشاهده انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس که شرکت بهین صنعت ارائه دهنده آن ها می باشد بر روی هر کدام از کلمات کلیک نموده و یا با مراجعه به منوی محصولات دستگاه مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *