استفاده از یو پی اس اداری

به این مطلب رای دهید
(1 رای)

از سیستم های یو پی اس در بخش های اداری به وفور استفاده می گردد. یکی از مهم ترین موارد مصرف ان ها ذخیره انرژی و ایجاد برق متناوب می باشد.

یو پی اس اداری

همانطور که در قبل گفته شد یو پی اس مخفف کلمه لاتین Uninterruptible Power Supply و به معنای منبع تغذیه بدون وقفه می باشد. در واقع این سیستم ها مابین برق شهری و دستگاه های مصرف کننده قرار می گیرد تا توان مورد نیاز را بدون وقفه و نوسان تامین نماید. یو پی اس ها را با اسم های دیگر مانند دستگاه برق اضطراری و منبع برق اضطراری می شناسند.

یو پی اس اداری و مزایای آن

یو پی اس بار AC را به DC تبدیل کرده و با اینورتر آن را به عقب برمی گردانند. این یو پی اس ها مانند سایر یو پی اس ها دارای یکسوکننده و ترانس کاهنده ورودی می باشند. خروجی یو پی اس های اداری به صورت کامل سینوسی بوده و همچنین آن ها از تکنولوژی online double conversion پیروی می نمایند. یو پی اس های اداری دارای صفحه نمایش کارامدی هستند  که امکان ثبت 120 پارامتر را محیا ساخته و گزارش گیری را انجام می دهد. همچنین این صفحه نمایش ها علاوه بر موارد ذکر شده قابلیت نمایش اسکوپ شکل موج ورودی و خروجی را نیز خواهند داشت.

یو پی اس اداری قابلیت پارالل شدن تا 6 دستگاه را داشته و همچنین امکان نصب نرم افزارهای مانیتورینگ بسیار قوی بر روی آن ها امکان پذیر می باشد. یکی از مزایای این دستگاه ها استفاده از شارژرهای هوشمند بوده که باعث افزایش طول عمر باتری و جلوگیری از خرابی زودرس آن ها خواهد شد، ضمن این که قابلیت شارژ انواع باتری اسیدی و بازی را دارند. یکی دیگر از مزایای یو پی اس های اداری می توان به سیستم های کنترل میکروپروسسوری بسیار هوشمند اشاره نمود. همچنین آن ها می توانند در حالت ECO Mode و Start Mode کار نمایند.

کاربرد یو پی اس اداری

از یو پی اس های اداری در مراکز اداری و تجهیزات مخابراتی، بانک ها، شبکه های بزرگ، تجهیزات بیمارستانی و دیتاسنترها می توان استفاده نمود.

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دانستنی های یو پی اس

درباره ما

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی انواع منبع تغذیه و سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

گستره فعالیتهای این شرکت در زمینه های فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی ، خودروسازی، فرودگاهها و.... بوده که توانسته است موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

شرکت بهین صنعت با پشتوانه علمی کارشناسان مجرب ، آمادگی کامل خود را در جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام می دارد:

  • مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
  • ارائه انواع منبع تغذیه و سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
  • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق
  • ارائه دوره های آموزش تخصصی یوپی اس
  • ارائه انواع استابلایزر، انواع باتری سرب اسیدی، انواع باتری های نیکل کادمیم، انواع سیستم های شارژر، رکتیفایرهای سویچ مد مخابراتی، سیستم های تامین انرژی خورشیدی و موتور برق گاز سوز
  • مشاوره ، طراحی و تامین تابلوهای برق (توزیع ،  فرمان و کنترل)
  • مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حفاظت زمین
  • دارای مدرک طی دوره سرویس و نگهداری یو پی اس های: APC , G-TEC , Riello , PowerWare , Best Power , Newave

ادامه مطلب

تماس با ما

برای مشاوره در ارتباط با خرید یو پی اس و باتری و تأمین برق اضطراری دستگاه و یا محل مورد نظر خود و همچنین اطلاع از قیمت یو پی اس و کارایی انواع سیستم های تامین انرژی بدون وقفه با متخصصین بهین صنعت تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان جانبازان شرقی، پلاک 19, طبقه ۲

2005 44 77 - 021 - 2 74 75 779 - 021

 تلفن همراه:

09123064586 - 09135445006 - 09199015006 - 09195445002

 

دفتر اصفهان: کاشان - خیابان زیارتی - پایین تر از چهارراه تربیت

031-55470990 - 031-55470900

 دفتر  مشهد: مشهد - بلوار جانباز- جانباز ١٣ - نبش شهيد عجمی ١١   
٣٧٦٢٨٩٥٠-051

دفتر سمنان: شاهرود - بلوار دانشجو

09124732658