استفاده از یو پی اس در کرکره برقی

امروزه اکثر مغازه ها یا مراکز تجاری از کرکره های برقی استفاده می کنند.

استفاده از یو پی اس در کرکره برقی

با توجه به آن که اصلی ترین بخش کرکره برقی موتور گرداننده آن می باشد لازم است تا پیش بینی های لازم جهت جلوگیری وسوختگی ان انجام داد.

امروزه کمتر مغازه ها یا مراکز تجاری هستند که از کرکره های برقی استفاده نمی کنند. کرکره های برقی برای باز و بسته شدن به برق شهری متصل گردیده اند و از طریق برق شهری برق مورد نیازشان را تامین می نمایند. امروزه از کرکره های برقی در مراکز مختلف، شرکت ها و ساختمان ها و… استفاده می شود. یکی از دلایل گسترده استفاده از این نوع درب ها هوشمند بودن آن ها ومصرف نسبتا کم برق می باشد. این مدل درب ها عملیات عبور ومرور را آسان نموده اند.

از این رو بهتر است که برای جلوگیری مشکلات به وجود آمده ناشی از قطعی برق شهری که می تواند در عبور ومرور افراد اختلال ایجاد کند از دستگاه های یو پی اس استفاده نمایید. علاوه برآن با توجه به آن که اصلی ترین بخش کرکره برقی موتور گرداننده آن می باشد لازم است تا پیش بینی های لازم جهت جلوگیری وسوختگی ان انجام داد.

اهمیت خرید یو پی اس برای کرکره برقی

یکی از مهم ترین قدم هایی که برای جلوگیری از سوختگی موتور ها برداشت خرید یو پی اس مناسب می باشد. در واقع یوپی اس ها به عنوان یک کنترل کننده جریان برق ما بین موتور کرکره های برقی وبرق شهری قرار می گیرد. آن ها علاوه بر جلوگیری از قطع ناگهانی برق از ایجاد نوسانات برقی جلوگیری می نمایند. این مسئله موجب سالم ماندن موتور کرکره برقی شده که امکان دارد به دلیل وجود نوسانات دچار سوختگی گردد. UPS می تواند از قطعات حساس موتور ها مانند برد های داخل دستگاه محافظت نماید. پس از نصب یو پی اس شما می توانید بدون هرگونه نگرانی جریان برق مورد نیاز کرکره برقی را ز طریق باتری ها تامین نموده و بدون هرگونه مشکلی نسبت به بالا و پایین بردن کرکره برقی با استفاده از ریموت کنترل ها اقدام نمایید.

نحوه عملکرد یو پی اس

همان طور که می دانید یو پی اس ها از دو بخش تشکیل گردیده است. بخش اول آن ها وظیفه کنترل جریان برق شهری را بر عهده داشته و از سوختگی قطعات برد کرکره جلوگیری می نماید و اما بخش دوم آن  ها در زمانی که برق شهری وصل می باشد، برق را در باتری هایی با ظرفیت نگهداری بالا ذخیره نموده تا در زمانی که برق شهری قطع گردید به طور اتوماتیک برق باتری وارد مدار جریان شده تا شما بتوانید بدون هرگونه وقفه و مشکل درب را بالا و پایین نمایید.

مزایای استفاده از یو پی اس در کرکره برقی

همان طور که میدانید در صورت سوختن ویا خرابی موتور درب های برقی هزینه های زیادی صرف تعمیرات ویا جایگزینی ان ها خواهد شد. خرید یو پی اس برای کرکره های برقی می تواند از بروز این مشکلات و هزینه های اضافی جلوگیری نمایید. مدت زمان ذخیره با این روش حدود دو ساعت می باشد. در صورتی که درب شما در محلی قرار دارد که عبور ومرور به دفعات زیاد صورت می گیرد بهتر است توان یو پی اس را دو برابر مقدار مورد نیاز انتخاب نمایید.

یو پی اس مناسب برای کرکره برقی

یو پی اس 3000B یکی از انواع یو پی اس مناسب برای کرکره برقی می باشد که مشخصات آن را در صفحه مربوطه می توانید مشاهده کنید.

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *