مزایای استفاده از یو پی اس های صنعتی

به این مطلب رای دهید
(8 رای)

ایمنی در طراحی و نصب و راه اندازی یو پی اس های صنعتی حرف اول را می زند.

استفاده از یو پی اس صنعتی

سیستم های یو پی اس صنعتی انعطاف پذیر بوده و قابل تنظیم هستند. برای نصب خط فعال بین منبع تغذیه، منبع گذر و بار بحرانی طراحی شده اند. آن ها یکسو کننده ولتاژ/ جریان DC تنظیم شده را منتقل کرده و بار DC بی وقفه را ارئه می دهند.

امروزه یو پی اس ها توسعه و پیشرفت زیادی کرده اند. طبق گزارش ها بیش از 75 درصد از انواع یو پی اس صنعتی در 12 ماه گذشته برای حفظ تجهیزات بحران در طول قطعی برق استفاده شده است.

ایمنی در طراحی و نصب و راه اندازی یو پی اس های صنعتی حرف اول را می زند. اغلب آن ها دارای مدارهای آنلاین می باشند. یو پی اس صنعتی به عنوان یک منبع برق توان بالا شناخته شده و باید به همراه تابلو کنترل و فرمان اتوماتیک و دستی به همراه همه فیوزها و تجهیزات ایمنی و مانیتورینگ نصب شوند. یکی از کاربرد یو پی اس صنعتی استفاده از آنها برای راه اندازی موتورهای برقی ماشین آلات استفاده شده و لازم است که نسبت به نیازمان دارای تحمل اضافه بار باشند.

یو پی اس های صنعتی را می توان به عنوان سیستم های منبع تغذیه به صورت کاملا سفارشی تهیه کرد. یکی از مزایای استفاده از آن ها، محافظت از بارهای ایجاد شده در گذرگاه های ولتاژ می باشد که توسط منبع تغذیه تخریب می شوند. این نوسان های ولتاژ می توانند هم به یو پی اس و هم به بار بحرانی آسیب های جدی وارد نمایند.

استفاده از یو پی اس صنعتی

سیستم های یو پی اس صنعتی انعطاف پذیر بوده و قابل تنظیم هستند. برای نصب خط فعال بین منبع تغذیه، منبع گذر و بار بحرانی -که اینورتر ولتاژ فرکانس AC تنظیم شده را به بار تحویل می دهد- طراحی شده اند. آن ها یکسو کننده ولتاژ/ جریان DC تنظیم شده را منتقل کرده و بار DC بی وقفه را ارئه می دهند.

یو پی اس ها فرآیند تبدیل نیرو، بار بحرانی را از اختلالات شبکه عادی را جدا کرده و شبکه اصلی را از هارمونیک های منعکس شده ناشی از بار که بر سایر بارهای متصل به ورودی تاثیر می گذارند جدا می کنند.

یکسو کننده ها برق AC را به  DC تبدیل کرده تا بتوانند باطری ها را شارژ نمایند. همچنین آن ها DC لازم را برای ظرفیت دائمی اینورتر ارائه می دهند.

امکانات یو پی اس صنعتی

 1. توپولوژی مکالمه دوتایی
 2. محصولات سفارشی شده براساس مشخصات
 3. سازگار با انواع باطری
 4. یکسو ساز
 5. کنترل اینورتر
 6. خروجی گالوانیزه جدا شده
 7. یکسو ساز SCR

نگهداری از یو پی اس صنعتی

اصلی ترین عامل کاهش عمر یو پی اس های صنعتی حرارت تولید شده در دستگاه می باشد. برای رفع و یا کاهش این مشکل بهتر است اتاق مربوطه خشک و خنک باشد. توجه داشته باشید که هر تابلو باید خنک کننده منحصر به فرد خود را داشته باشد. سرویس و رسیدگی به کیفیت اسید باطری ها باید به صورت دوره ای و ماهیانه انجام شود.

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دانستنی های یو پی اس

درباره ما

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی انواع منبع تغذیه و سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

گستره فعالیتهای این شرکت در زمینه های فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی ، خودروسازی، فرودگاهها و.... بوده که توانسته است موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

شرکت بهین صنعت با پشتوانه علمی کارشناسان مجرب ، آمادگی کامل خود را در جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام می دارد:

 • مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
 • ارائه انواع منبع تغذیه و سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
 • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق
 • ارائه دوره های آموزش تخصصی یوپی اس
 • ارائه انواع استابلایزر، انواع باتری سرب اسیدی، انواع باتری های نیکل کادمیم، انواع سیستم های شارژر، رکتیفایرهای سویچ مد مخابراتی، سیستم های تامین انرژی خورشیدی و موتور برق گاز سوز
 • مشاوره ، طراحی و تامین تابلوهای برق (توزیع ،  فرمان و کنترل)
 • مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حفاظت زمین
 • دارای مدرک طی دوره سرویس و نگهداری یو پی اس های: APC , G-TEC , Riello , PowerWare , Best Power , Newave

ادامه مطلب

تماس با ما

برای مشاوره در ارتباط با خرید یو پی اس و باتری و تأمین برق اضطراری دستگاه و یا محل مورد نظر خود و همچنین اطلاع از قیمت یو پی اس و کارایی انواع سیستم های تامین انرژی بدون وقفه با متخصصین بهین صنعت تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان جانبازان شرقی، پلاک 19, طبقه ۲

2005 44 77 - 021 - 2 74 75 779 - 021

 تلفن همراه:

09123064586 - 09135445006 - 09199015006 - 09195445002

 

دفتر اصفهان: کاشان - خیابان زیارتی - پایین تر از چهارراه تربیت

031-55470990 - 031-55470900

 دفتر  مشهد: مشهد - بلوار جانباز- جانباز ١٣ - نبش شهيد عجمی ١١   
٣٧٦٢٨٩٥٠-051

دفتر سمنان: شاهرود - بلوار دانشجو

09124732658