استفاده از یو پی اس در تجهیزات ایمنی و حفاظتی منازل

سیستم های امنیتی و حفاظتی به حفظ جان و مال مردم کمک می کنند. استفاده از این سیستم ها در اماکن مهم، ادارات، بانک ها و … و همچنین منازل منجر به ایجاد امنیت خواهد شد.

استفاده از یو پی اس برای سیستم های امنیتی و حفاظتی منازل

این سیستم ها برای کار نیاز به فراهم بودن برق به طور مداوم می باشند. یو پی اس ها برق لازم برای فعالیت این سیستم ها را فراهم ساخته و از ایجاد ضرر جلوگیری می کند.

نیاز به سیستم های حفاظتی

نیاز روز افزون به حفظ امنیت در بسیاری اماکن، مشاغل و مراکز از جمله مراکز خرید همچنین مجتمع های تفریحی و تجاری اهمیت زیادی دارد و ایمن سازی یک نیاز اساسی می باشد.

تجهیزات هوشمند ایمنی در خانه

برقرار کردن امنیت در خانه به منظور حفاظت از اعضای خانواده و همچنین اموال و اشیاء گران قیمت دارای اهمیت زیادی بوده و با استفاده از تجهیزات ایمنی مانند هشدار دهنده ها، آژیرها، سنسورهای تشخیص حرکت، سنسورهای تشخیص دهنده شکستن شیشه، سنسورهای تشخیص باز ماندن در و پنجره ها و … می توانند به نوعی هشدار دهنده و محافظ کننده های خوبی باشد. سیستم های امنیتی پیشرفته تر در منازل، این امکان را دارند که قبل از سفر سناریویی طراحی کرده که در زمان نبود فرد، سنسورها در ساعات خاصی از شبانه روز چراغ ها را خاموش و روشن کرده و پرده ها را به حرکت در آورند. این موضوع باعث می شود که سارقانی که در کمین منازل هستند این تصور ذهنی را داشته باشند که شخصی در منزل می باشد.

به طور کلی تجهیزات ایمنی منازل به دو دسته تجهیزات داخل ساختمان و تجهیزات خارج از ساختمان تقسیم می شوند. تجهیزات هوشمند داخلی شامل سنسورهای تشخیص حرکت و باز ماندن درب و پنجره ها بوده و سنسورهای خارجی هم شامل سنسورهای برای افراد غریبه و مشکوک در محیط ساختمان می باشد.

پیش از این دوربین های مداربسته وظیفه ضبط فیلم را برای موارد اضطراری داشتند اما امروزه سیستم امنیتی این وظیفه را دارد که افراد مشکوک و حرکات مشکوک را شناسایی نموده و با آلارم های هشداری ساکنین یا نگهبان را مطلع می سازند. این خاصیت سنسورها باعث می شود قبل از وقوع حادثه بتوان از آن جلوگیری نمود.

کاربرد یو پی اس در تجهیزات ایمنی حفاظتی

یکی از چالش های مهم در تجهیزات ایمنی قطعی برق می باشد. قطع برق باعث از کار افتادن دوربین های مداربسته شده و میزان امنیت منازل را کاهش می دهد. استفاده از یو پی اس ها به شما این اطمینان خاطر را می دهد که به محض قطعی برق یو پی اس به صورت اضطراری برق را تامین نموده و شرایط را ایمن می سازد.

یو پی اس مناسب برای تجهیزات ایمنی حفاظتی

شرکت بهین صنعت با فراهم سازی انواع یو پی اس مناسب برای سیستم های امنیتی و دوربین ها تلاش می کند از بروز هرگونه مشکل ناشی از قطع برق و ایجاد مشکل در حفظ امنیت جانی و مالی شما جلوگیری نماید.

چند نمونه از انواع یو پی اس مناسب برای سیستم های امنیتی و حفاظتی در ادامه معرفی می شود:

یو پی اس Behin 5100

یو پی اس GT750

یو پی اس 3150L

یو پی اس 3000B

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *