استفاده از یو پی اس در تجهیزات ایمنی و حفاظتی ادارات

استفاده از سیستم های امنیتی و حفاظتی در ادارات و سازمان ها ضروری می باشد. این سیستم ها با پایش امنیت بخش های مختلف شرکت از ایجاد آسیب های مالی و جانی پیشگیری می کند.

استفاده از یو پی اس برای سیستم های امنیتی و حفاظتی ادارات

در صورت استفاده از سیستم های امنیتی در ادارات، تامین برق پیوسته آنها نیز ضروری می باشد. استفاده از یو پی اس، این برق را به صورت پیوسته و بدون مشکل تامین می کند و از ضررهای مالی و جانی در شرکتها و سازمانها جلوگیری می کند.

سیستم امنیتی ادارات

ایجاد امنیت در ادارات و ساختمان های تجاری بسیار مشکل می باشد، زیرا در این مکان ها روزانه افراد زیادی در حال رفت و آمد می باشند. در این مراکز مسئولین حفظ امنیت عمومی باید در صورت تشخیص خطر، وضعیت بحرانی را از طریق بلندگوها و یا با تماس مستقیم به نگهبانان یا نیروهای انتظامات ساختمان اطلاع دهند. علاوه بر این در ساختمان های اداری تجاری به منظور کنترل تردد افراد می توان از تجهیزات هوشمند مانند اکسس کنترل های اثر انگشتی، دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره، دوربین های امنیتی، کننترل تردد پارکینگ هوشمند، قفل دیجیتالی کاری و… استفاده نمود. به این ترتیب میزان نظارت بر رفت و آمد افراد به داخل ساختمان را می توان راحت تر تحت کنترل قرار داد.

کاربرد UPS در تجهیزات امنیتی حفاظتی

یکی دیگر از استفاده های یو پی اس در دوربین های مداربسته می باشد. یکی از چالش های مهم در این سیستم، قطع برق می باشد. قطع برق باعث از کار افتادن دوربین های مداربسته و سیستم های حفاظتی می شود که به منظور حل این مشکل استفاده از دستگاه های یو پی اس توصیه می گردد. اینن دستگاه ها به صورت اضطراری برق را بدون وقفه تامین نموده و میزان ریسک خطر را به حداقل می رسانند.

مزایای استفاده از یو پی اس در تجهیزات امنیتی:

  • قابلیت ارائه عملکرد مناسب در شرایط دمایی و آب و هوایی نامناسب.
  • تامین برق در هنگام قطعی برق شهری.
  • تامین برق سیستم هشدارها.
  • حذف نویز و حذف اختلالات ناشی از نوسانات برق در تصاویر ضبط شده.
  • افزایش طول عمر دستگاه های ضبط ویدیوئی دیجیتال و دوربین های مداربسته
  • قابلیت راه اندازی حتی در صورت عدم وجود جریان برق.
  • قابلیت پشتیبای از باتری های داخلی با ظرفیت مشخص تامین برق تجهیزات حفاظتی و باتری های خارجی.

یو پی اس مناسب برای تجهیزات ایمنی حفاظتی

شرکت بهین صنعت با فراهم سازی انواع یو پی اس مناسب برای سیستم های امنیتی و دوربین ها تلاش می کند از بروز هرگونه مشکل ناشی از قطع برق و ایجاد مشکل در حفظ امنیت جانی و مالی شرکت شما جلوگیری نماید.

چند نمونه از انواع یو پی اس مناسب برای سیستم های امنیتی و حفاظتی در ادامه معرفی می شود:

یو پی اس Behin 5100

یو پی اس GT750

یو پی اس 3150L

یو پی اس 3000B

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *