استفاده از یو پی اس در فروشگاه ها

فروشگاه ها مکانی برای فروش لوازم ضروری بوده و نیاز به در دسترس بودن برق در تمام مدت دارند.

استفاده از یو پی اس در فروشگاه ها

فروشگاه ها با تمام امکانات و دستگاه هایی که در اختیار دارند نیاز به در دسترس بودن برق در تمام مدت خواهند داشت. وجود یو پی اس در فروشگاه با فراهم کردن نیروی لازم برای کار دستگاه ها، یخچال ها، رایانه ها، دوربین ها، صندوق و سیستم حسابداری و … منجر به ایجاد تجربه خوب برای مشتریان و عدم ایجاد ضرر برای صاحب فروشگاه در اثر قطع برق خواهد شد.

فروشگاه و نیاز به یو پی اس

فروشگاه یا همان مغازه مکانی برای فروش انواع کالا می باشد. کالاهای موجود در فروشگاه ها نوع زمینه کاری آن ها را مشخص می نماید. بنا بر نوع فعالیت هر فروشگاه تجهیزات الکتریکی متفاوتی در فروشگاه ها موجود می باشد. به طور مثال، یخچال ها، سردکننده ها، فریزرها، رایانه ها، دوربین های مداربسته، دزدگیرها، درب های برقی، پله های برقی و….

یک فروشگاه باید یک صندوق فروشگاهی یا پوز فروشگاهی یا پکیج فروشگاهی برای انجام خرید و فروش کالاهای موجود در فروشگاه داشته باشد. همچنین برای تسریع بخشیدن به فروش و ثبت اجناس فروخته شده در نهایت گزارشگیری های فروش نیاز به یک رایانه و نرم افزار حسابداری به همراه دستگاه پوز بانکی می باشد. علاوه بر آن ها امروزه در فروشگاه ها یکی از اصلی ترین راه های تامین امنیت استفاده از دوربین های مداربسته می باشد تا از طریق آن فروشگاه را تحت کنترل قرار دارد. از دیگر تجهیرات برقی مورد استفاده در فروشگاه ها گیت های جلوگیری از سرقت می باشند که به دو مدل مترویی و گردان یک طرفه تقسیم می شوند.

کاربرد یو پی اس در فروشگاه ها

یو پی اس سیستمی می باشد که در زمان قطع برق از آن بهره گیری می شود. به طور کلی می توان گفت در هر مکانی که شما از وسایل برقی استفاده می نمایید به یو پی اس نیاز خواهید داشت. یو پی اس بدون آن که وقفه ای ایجاد نماید، به عنوان یک منبع تغذیه در دستگاه مورد نظر قرار خواهد گرفت.

یو پی اس ها به عنوان محافظ و پشتیبان در دستگاه ها عمل کرده و در مواقع اضطراری وارد عمل می شوند. برق اضطراری برای سیستم های ایمنی و حفاظتی مانند سیستم های اعلان حریق، دوربین های مداربسته و یا آلارم ها بسیار ضروری است.

ولتاژ تغدیه سیستم های نامبرده ولتاژ پایین DC و حدود 6 تا 12 ولت می باشد. باتری یو پی اس معمولا در تابلوی اصلی سیستم ها قرار گرفته و به مدار الکترونیکی وصل می گردند. در زمان وجود برق شهری باطری ها شارژ شده و هنگام قطع برق شبکه بدون تاخیر وارد مدار گردیده و برق اضطراری را تامین می نماید.

در نظر داشته باشید که مدت زمان تامین برق اضطراری بستگی به ظرفیت باطری ها خواهد داشت. رایج ترین مشکلی که ممکن است در فروشگاه ها به وجود آید قطع ناگهانی برق می باشد. با استفاده از یو پی اس و قرار دادن آن در بین مسیر منبع برق و تجهیزات برقی پس از قطع ناگهانی برق، یو پی اس وارد مدار شده و با پشتیبانی و فراهم کردن برق و با استفاده از انرژی های ذخیره شده در باطری های متصل به یوپی اس با توجه به ظرفیت باطری و میزان انرژی ذخیره شده برای مدت زمان مشخص برق مورد نیاز تجهیزات را تامین می نماید.

یو پی اس مناسب برای فروشگاه ها

شرکت بهین صنعت با فراهم سازی انواع یو پی اس مناسب برای فروشگاه ها تلاش می کند از ایجاد اختلال در سیستم فروش جلوگیری نماید.

چند نمونه از انواع یو پی اس مناسب برای فروشگاه ها در ادامه معرفی می شود:

یو پی اس GT120N

یو پی اس MARS II

یو پی اس Behin 930RM

یو پی اس Behin ESIS

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *