تاثیر استفاده از یو پی اس بر حفاظت از اطلاعات

به این مطلب رای دهید
(3 رای)

UPS دستگاهی است که به شما اجازه می دهد تا چندین دستگاه الکترونیکی را به برق سالم و بدون هرگونه نوسان متصل نمایید.

استفاده از یو پی اس برای محافظت از اطلاعات

استفاده از یو پی اس ها برای مراکز داده و تجهیزات شما بهترین راه برای حفاظت از داده ها و دستگاه های شما خواهد بود.

به طور کلی می توان گفت که یو پی اس به منظور حفاظت از سخت افزارها اعم از سرورها و تجهیزات کامپیوتری، تجهیزات الکترونیکی مانند تجهیزات مخابراتی، تجهیزات پزشکی و ... در مقابل یک اختلال غیرمنتظره مربوط به برق استفاده می شود. درواقع UPS دستگاهی است که به شما اجازه می دهد تا چندین دستگاه الکترونیکی را به برق سالم و بدون هرگونه نوسان متصل نمایید. این دستگاه ها ما بین منبع ورودی و دستگاه شما قرار می گیرند و از بروز اختلالات برقی جلوگیری می نمایند.

تمام یو پی اس ها دارای باتری بوده و تا زمانی که برق شهری وصل است انرژی را در باتری های خود ذخیره می نمایند و پس از قطع برق شهری، انرژی باتری ها به جریان متناوب AC تبدیل می گردند.

علاوه بر آن یو پی اس ها دارای سیستم Bypass بوده که همراه با یک سوئیچ در خروجی، ارتباط با دستگاه را جهت  تغذیه مستقیم از برق شهر فراهم میکنند. در بسیاری از موارد مدار سوئیچ خروجی با به کار بردن سوئیچ های استاتیک تکمیل می گردند اما در یو پی اس هایی که دارای توان پایین تری می باشند این کار توسط رله انجام می شود.

یو پی اس ها در انواع و اندازه های گوناگون وجود دارند. واحد اندازه گیری آنها توان یا VA می باشد. VA به معنی حاصل ضرب ولتاژ در جریان خروجی است. در واقع هرچقدر اینورتر دستگاه یو پی اس از قدرت بیشتری برخوردار باشد توان و قدرت UPS بیشتر خواهد بود. این مسئله به این معنی است که می توان تعداد و توان تجهیزات بیشتری را پشتیبانی نمود. از طرفی دیگر هرچه باتری های به کار رفته در یو پی اس شما از ظرفیت بالاتری برخوردار باشد میزان برق دهی آن ها در زمان قطع برق شهری بیشتر خواهد بود.

محافظت از اطلاعات توسط یو پی اس

آمادگی برای جلوگیری از بروز فاجعه در محل کسب و کارتان شامل محافظت از اطلاعات و تجهیزات و سرمایه شما در برابر عوامل طبیعی و همچنین در برابر خطاهای انسانی است. استفاده از یو پی اس ها برای مراکز داده و تجهیزات شما بهترین راه برای حفاظت از داده ها و دستگاه های شما خواهد بود.

انواع یو پی اس با کاربرد مختلف وجود دارند که علاوه بر محافظت در برابر ایجاد مشکل در دستگاه و ایجاد خسارت مالی، از ایجاد اختلال در ذخیره داده ها و یا از دسترس خارج شدن اطلاعات موجود جلوگیری می کند. استفاده از یو پی اس ها باعث می شود که فایل ها و هارد دیسک و منابع داده ای دیگر شما خراب نشود. البته که در صورت از دست رفتن داده ها راه هایی برای بازیابی آنها توسط متخصصین بازیابی موجود می باشد. اما بهتر است برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه از یو پی اس ها استفاده نمایید.

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دانستنی های یو پی اس

درباره ما

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی انواع منبع تغذیه و سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

گستره فعالیتهای این شرکت در زمینه های فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی ، خودروسازی، فرودگاهها و.... بوده که توانسته است موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

شرکت بهین صنعت با پشتوانه علمی کارشناسان مجرب ، آمادگی کامل خود را در جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام می دارد:

  • مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
  • ارائه انواع منبع تغذیه و سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
  • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق
  • ارائه دوره های آموزش تخصصی یوپی اس
  • ارائه انواع استابلایزر، انواع باتری سرب اسیدی، انواع باتری های نیکل کادمیم، انواع سیستم های شارژر، رکتیفایرهای سویچ مد مخابراتی، سیستم های تامین انرژی خورشیدی و موتور برق گاز سوز
  • مشاوره ، طراحی و تامین تابلوهای برق (توزیع ،  فرمان و کنترل)
  • مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حفاظت زمین
  • دارای مدرک طی دوره سرویس و نگهداری یو پی اس های: APC , G-TEC , Riello , PowerWare , Best Power , Newave

ادامه مطلب

تماس با ما

برای مشاوره در ارتباط با خرید یو پی اس و باتری و تأمین برق اضطراری دستگاه و یا محل مورد نظر خود و همچنین اطلاع از قیمت یو پی اس و کارایی انواع سیستم های تامین انرژی بدون وقفه با متخصصین بهین صنعت تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان جانبازان شرقی، پلاک 19, طبقه ۲

2005 44 77 - 021 - 2 74 75 779 - 021

 تلفن همراه:

09123064586 - 09135445006 - 09199015006 - 09195445002

 

دفتر اصفهان: کاشان - خیابان زیارتی - پایین تر از چهارراه تربیت

031-55470990 - 031-55470900

 دفتر  مشهد: مشهد - بلوار جانباز- جانباز ١٣ - نبش شهيد عجمی ١١   
٣٧٦٢٨٩٥٠-051

دفتر سمنان: شاهرود - بلوار دانشجو

09124732658