استفاده از یو پی اس در دستگاه ATM

به این مطلب رای دهید
(6 رای)

دستگاه های خودپرداز همچنان مورد توجه عموم مردم مردم می باشند.

استفاده از یو پی اس در خودپرداز بانک

دستگاه خودپرداز با انجام برخی از خدمات بانکی می تواند در تمامی ساعات شبانه روز نیاز مردم را برطرف کند. در نتیجه استفاده از یو پی اس برای دستگاه خودپرداز می تواند منجر به ارائه خدمات بی عیب و نقص شود. روزانه هزاران تراکش مالی توسط دستگاه های خودپرداز انجام می گردد بنابراین استفاده از یو پی اس ها یکی از نیازهای واجب بانک ها می باشد.

بانک ها و موسسات مالی و اعتباری جزء سیستم های مالی کشور بوده و ارائه دهنده وجه نقد و خدمات بانکی در کشور می باشند. دستگاه خودپرداز با انجام برخی از خدمات بانکی می تواند در تمامی ساعات شبانه روز نیاز مردم را برطرف کند. در نتیجه استفاده از یو پی اس برای دستگاه خودپرداز می تواند منجر به ارائه خدمات بی عیب و نقص شود. روزانه هزاران تراکش مالی توسط دستگاه های خودپرداز انجام می گردد بنابراین استفاده از یو پی اس ها یکی از نیازهای واجب بانک ها می باشد. در صورتی که این دستگاه ها به دلیل قطعی برق و یا نوسانات ناشی از جریان های برق در دسترس نباشند، مشکلاتی در خدمات بانکی و زندگی مردم به وجود خواهد آمد.

نحوه کار یو پی اس در دستگاه خودپرداز

بانک ها نیاز به خدمات مستمر و قابل اعتماد دارند و یو پی اس های مناسب برای بانک در این راستا کمک بسزایی می نمایند. انواع یو پی اس به گونه ای طراحی شده اند که می توانند بدون وقفه انرژی دستگاه ها را تامین کنند. حتی در صورتی که برق دریافتی دچار نوسان شود نیز شرایطی کارآمد برای دستگاه تامین می نمایند. آن ها توسط شارژرهای سنگین انرژی مورد نیاز برق را تا چندین ساعت تامین می نمایند و در حین کار دستگاه نیز، همزمان باطری ها در حال شارژ هستند. این پروسه در زمان قطعی برق در همین جهت پیش خواهد رفت. در واقع یو پی اس ها علاوه بر تامین برق در زمان قطعی، وظیفه محافظت از دستگاه را نیز بر عهده دارد. 

ضرورت نیاز به یو پی اس در دستگاه ATM

همان طور که می دانید نقش محوری بانک و بخش های مالی در رشد و ثبات اقتصدی بسیار پررنگ بوده و بیشترین ضررها به دلیل قطعی برق می باشد. در جامعه مدرن، خدمات مالی و بانکی نه تنها به روش های سنتی شعب بانکی و دستگاه های خودپرداز بلکه از روش های دیگری مانند بانکداری اینترنتی، تلفنبانک، اپلیکیشن های بانکی و غیره انجام می گردد. اما دستگاه های خودپرداز همچنان مورد توجه عموم مردم خصوصا اقشاری که دسترسی به اینترنت برایشان امکان پذیر نبوده و یا کار با اینترنت برایشان آسان نمی باشد و افرادی که هنوز استفاده از وجه نقد را به کارت های بانکی ترجیح می دهند می باشد. 

اختلال در تامین برق حتی اگر چند میلی ثانیه باشد می تواند هزاران کار را مختل نماید. سیستم های یو پی اس از جمله سیستم های محافظت اتوماتیک هستند و استفاده از ان ها می تواند از خسارات مالی و اعتباری جلوگیری نماید. دستگاه های ATM از جمله سیستم هایی هستند که برای محافظت از ناهنجاری های احتمالی نیاز به یو پی اس های آنلاین دارند. این دستگاه ها می توانند در مکان های متفاوت مانند شعب های بانکی، ساختمان های اداری، هتل ها، مناطق مسکونی و ... وجود داشته باشند. در صورتی که قطعی برق برای این دستگاه ها اتفاق بیفتد، اختلال در کارهای بانکی پیش خواهد آمد و درنهایت نارضایتی مشتری به وجود می آید.

یو پی اس مناسب برای دستگاه خودپرداز بانک ها

شرکت بهین صنعت با فراهم سازی انواع یو پی اس مناسب برای بانک و دستگاه خودپرداز و ... از ایجاد اختلال در سیستم بانکی جلوگیری می کند.

چند نمونه از انواع یو پی اس مناسب برای خودپرداز بانک ها در ادامه معرفی می شود:

یو پی اس GT120N

یو پی اس MARS II

یو پی اس Behin 930RM

یو پی اس Behin ESIS

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دانستنی های یو پی اس

درباره ما

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی انواع منبع تغذیه و سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

گستره فعالیتهای این شرکت در زمینه های فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی ، خودروسازی، فرودگاهها و.... بوده که توانسته است موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

شرکت بهین صنعت با پشتوانه علمی کارشناسان مجرب ، آمادگی کامل خود را در جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام می دارد:

  • مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
  • ارائه انواع منبع تغذیه و سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
  • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق
  • ارائه دوره های آموزش تخصصی یوپی اس
  • ارائه انواع استابلایزر، انواع باتری سرب اسیدی، انواع باتری های نیکل کادمیم، انواع سیستم های شارژر، رکتیفایرهای سویچ مد مخابراتی، سیستم های تامین انرژی خورشیدی و موتور برق گاز سوز
  • مشاوره ، طراحی و تامین تابلوهای برق (توزیع ،  فرمان و کنترل)
  • مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حفاظت زمین
  • دارای مدرک طی دوره سرویس و نگهداری یو پی اس های: APC , G-TEC , Riello , PowerWare , Best Power , Newave

ادامه مطلب

تماس با ما

برای مشاوره در ارتباط با خرید یو پی اس و باتری و تأمین برق اضطراری دستگاه و یا محل مورد نظر خود و همچنین اطلاع از قیمت یو پی اس و کارایی انواع سیستم های تامین انرژی بدون وقفه با متخصصین بهین صنعت تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان جانبازان شرقی، پلاک 19, طبقه ۲

2005 44 77 - 021 - 2 74 75 779 - 021

 تلفن همراه:

09123064586 - 09135445006 - 09199015006 - 09195445002

 

دفتر اصفهان: کاشان - خیابان زیارتی - پایین تر از چهارراه تربیت

031-55470990 - 031-55470900

 دفتر  مشهد: مشهد - بلوار جانباز- جانباز ١٣ - نبش شهيد عجمی ١١   
٣٧٦٢٨٩٥٠-051

دفتر سمنان: شاهرود - بلوار دانشجو

09124732658