استفاده از یو پی اس خانگی

به این مطلب رای دهید
(8 رای)

در واقع یو پی اس ها یک منبع تغذیه الکترونیکی هستند که تامین کننده توان مورد نیاز بار مصرفی بدون وقفه می باشند.

یو پی اس خانگی 5100

امروزه با رشد و پیشرفت تکنولوژی و گران قیمت بودن وسایل الکتریکی به منظور محافظت از سیستم های برقی و الکتریکی نیاز به دستگاه یو پی اس احساس می شود.

یو پی اس مخفف کلمه لاتین Uninterruptible Power Supply و به معنای منبع تغذیه بدون وقفه می باشد. در واقع یو پی اس ها یک منبع تغذیه الکترونیکی هستند که تامین کننده توان مورد نیاز بار مصرفی بدون وقفه می باشند. این سیستم ها مابین برق شهری و دستگاه مصرف کننده قرار گرفته و علاوه بر تنظیم و تثبیت برق شبکه مانع از ایجاد نویز و اختلالات جریان و انتقال آن به تجهیزات حساس می گردند.

امروزه با رشد و پیشرفت تکنولوژی و گران قیمت بودن وسایل الکتریکی به منظور محافظت از سیستم های برقی و الکتریکی نیاز به دستگاه یو پی اس احساس می شود.

کاربرد یو پی اس خانگی

وسایل برقی که در منزل به کار می روند مانند هر وسیله دیگری به منظور عملکرد مناسب و جلوگیری از آسیب های احتمالی ناشی از نوسانات برق نیازمند تجهیزاتی هستند که بتوانند برق مناسب و عاری از اختلال را برایشان تامین نماید.

در حال حاضر استفاده از وسایل الکتریکی در منازل افزایش یافته است. از این تجهیزات می توان مواردی مانند یخچال، تلوزیون، اجاق برقی، کولرهای گازی، رایانه و ... را نام برد.

محافظت از این تجهیزات برقی چه در زمانی که تنها متصل به برق هستند و چه در زمان هایی که مورد استفاده قرار می گیرند لازم می باشد. البته لازم به ذکر است یو پی اس خانگی علاوه بر منازل قابل استفاده در ادارات و مراکزی که به یو پی اس با توان پایین تر نیاز دارند نیز می باشد.

استفاده از یو پی اس خانگی

یو پی اس های خانگی مانند سایر یو پی اس ها دارای اینورتر و باتری داخلی هستند و در بازه زمانی قطعی برق شهری، انرژی ذخیره شده در باتری برق مورد نیاز را تامین می نماید. همچنین یو پی اس های در زمان های غیر قطعی برق نقش فیلتر را داشته و به رفع مشکلات برق می پردازند که البته این مسئله با توجه به نوع یو پی اس انتخابی متفاوت می باشد.

یو پی اس های خانگی مانند یو پی اس های اداری دارای توان 5000 ولت آمپر هستند. به همین دلیل استفاده از این یو پی اس ها در محیط های اداری و یا برای وسایلی که در همین حدود ولت آمپر هستند توصیه می شود. وجود یک یو پی اس در خانه یا اداره موجب محافظت از وسایل گران قیمت می گردد. با این روش می توان عمر وسایل خانه را به طور قابل توجهی افزایش داد.

استفاده از یو پی اس در ساعات کم مصرف و همچنین استفاده از آن در پیک مصرف علاوه بر کاهش هزینه موجب بهینه شدن برق مصرفی و افزایش طول عمر وسایل می گردد.

نگهداری از یو پی اس خانگی

همانند تمامی یو پی اس ها، می بایست شرایط دمایی مناسب این یو پی اس ها تامین شود و با سرویس به موقع و استفاده از باطری مناسب می توان عمر یو پی اس خانگی را بیشتر کرد.

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دانستنی های یو پی اس

درباره ما

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی انواع منبع تغذیه و سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

گستره فعالیتهای این شرکت در زمینه های فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی ، خودروسازی، فرودگاهها و.... بوده که توانسته است موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

شرکت بهین صنعت با پشتوانه علمی کارشناسان مجرب ، آمادگی کامل خود را در جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام می دارد:

  • مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
  • ارائه انواع منبع تغذیه و سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
  • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق
  • ارائه دوره های آموزش تخصصی یوپی اس
  • ارائه انواع استابلایزر، انواع باتری سرب اسیدی، انواع باتری های نیکل کادمیم، انواع سیستم های شارژر، رکتیفایرهای سویچ مد مخابراتی، سیستم های تامین انرژی خورشیدی و موتور برق گاز سوز
  • مشاوره ، طراحی و تامین تابلوهای برق (توزیع ،  فرمان و کنترل)
  • مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حفاظت زمین
  • دارای مدرک طی دوره سرویس و نگهداری یو پی اس های: APC , G-TEC , Riello , PowerWare , Best Power , Newave

ادامه مطلب

تماس با ما

برای مشاوره در ارتباط با خرید یو پی اس و باتری و تأمین برق اضطراری دستگاه و یا محل مورد نظر خود و همچنین اطلاع از قیمت یو پی اس و کارایی انواع سیستم های تامین انرژی بدون وقفه با متخصصین بهین صنعت تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان جانبازان شرقی، پلاک 19, طبقه ۲

2005 44 77 - 021 - 2 74 75 779 - 021

 تلفن همراه:

09123064586 - 09135445006 - 09199015006 - 09195445002

 

دفتر اصفهان: کاشان - خیابان زیارتی - پایین تر از چهارراه تربیت

031-55470990 - 031-55470900

 دفتر  مشهد: مشهد - بلوار جانباز- جانباز ١٣ - نبش شهيد عجمی ١١   
٣٧٦٢٨٩٥٠-051

دفتر سمنان: شاهرود - بلوار دانشجو

09124732658