استفاده از یو پی اس برای دستگاه ماموگرافی

به این مطلب رای دهید
(3 رای)

هدف کلی انجام آزمایش ماموگرافی تشخیص زود هنگام سرطان پستان می باشد. این روش، سرطان پستان را با انجام یک رادیوگرافی، ده سال قبل از آن که قابل لمس باشد شناسایی می کند.

استفاده از یو پی اس برای دستگاه ماموگرافی

دستگاه های ماموگرافی دستگاه هایی بسیار حساس، هستند. بنابراین باید از آنها به خوبی نگهداری کرد. برق ورودی این دستگاه ها باید بالاترین کیفیت را داشته باشد. یو پی اس ها علاوه بر تامین برق اضطراری، برقی متناوب مطمئن و بدون نوسانات را به دستگاه های ماموگرافی تحویل می دهد .

دستگاه ماموگرافی

ماموگرافی در اواخر دهه 1950 در مرکز سرطان ام دی اندرسون توسط باب ایگن ابداع گردید. در آزمایش ماموگرافی از هر سینه با اشعه ایکس دو عکس در دو جهت مختلف گرفته می شود. در واقع ماموگرافی انجام یک رادیوگرافی از نسوج نرم پستان می باشد که عمدتا به منظور شناسایی و تشخیص سرطان پستان ونیز به منظور ارزیابی توده های قابل لمس و ضایعات غیر قابل لمس پستان مورد استفاده قرار می گیرد .

هدف کلی انجام آزمایش ماموگرافی تشخیص زود هنگام سرطان پستان می باشد. این روش، سرطان پستان را ده سال قبل از آن که قابل لمس باشد شناسایی می کند. همه زنان بالای 40 سال باید سالانه دو مرتبه و زنان زیر 40 سال هر سال تست ماموگرافی را برای اطمینان از سلامت خود انجام دهند.

انواع ماموگرافی

ماموگرافی تشخیصی

ماموگرافی های تشخیصی به منظور ارزیابی بیماران از روی علائم کلینیکیشان می باشد. به طور مثال توده یا توده هایی در پستان وجود داشته که خود بیمار یا پزشک از وجود توده خبر داشته و برای تشخیص نوع درمان نیاز به بررسی های بیشتری داشته اند. ماموگرافی تشخیصی عموما بعد از ماموگرافی های آزمایشی انجام می شوند .

ماموگرافی دیجیتال

در این نوع ماموگرافی، تصویر به صورت یک فایل دیجیتال کامپیوتری ذخیره می گردد. از آنجایی که تصویر اشعه ایکس به صورت دیجیتال ذخیره می گردد متخصص رادیولوژی می تواند تصویر را بزرگنمایی کند یا کنتراست تصویر را به گونه ای تغییر دهد تا ناهنجاری هایی که به صورت معمول دیده نمی شوند آشکار شوند. تصاویر دیجیتال را می توان بر روی دیسک ضبط کرده و به مراکز درمانی دیگر فرستاد . تصاویر دیجیتال پستان در کمتر از ده ثانیه حاضر می شوند این در حالی است که در ماموگرافی های معمولی استفاده از اشعه ایکس 5 تا 10 دقیقه زمان می برد .

ماموگرافی سه بعدی

در ماموگرافی 3 بعدی از اشعه ایکس با دوز پایین استفاده می شود. اسکنر ها به دور پستان می چرخند و تصاویری با زوایای مختلف (10 تا 15 درجه ) به صورت افقی و عمودی انجام می شود. با وجود اینکه در ماموگرافی های سه بعدی تصاویر بیشتری از بیمار در زوایای مختلف گرفته می شود اما کمتر از ماموگرافی های معمولی اشعه تابیده می شود. پس از آن تصاویر توسط برنامه های کامپیوتری در کنار هم مرتب و تصویر سه بعدی از پستان را تشکیل می دهند. این تصاویر سه بعدی پزشک رادیولوژیست را قادر به مشاهده بافت پستان در برش های باریک (مشابه CT اسکن) می نماید .

استفاده از یو پی اس برای دستگاه ماموگرافی

با توجه ضرورت دقت در انجام آزمایش های ماموگرافی و صحت عملکرد دستگاه و توصیه می گردد برای دریافت نتایج بهتر از یو پی اس ها استفاده گردد. زیرا وجود نوسانات برقی یا قطع برق در هنگام انجام آزمایش می تواند خسارات مالی در پی داشته باشد . یو پی اس ها می توانند با تامین برق با کیفیت درصد امکان رخ دادن هر گونه خسارت را به حداقل میزان ممکن برسانند .

یو پی اس ها علاوه بر تامین برق اضطراری، برقی متناوب مطمئن و بدون نوسانات را به دستگاه های ماموگرافی تحویل می دهد .

یو پی اس مناسب برای دستگاه ماموگرافی

شرکت بهین صنعت با فراهم سازی انواع یو پی اس مناسب برای دستگاه های تصویربرداری و پزشکی، دستگاه های صنعتی و اداری و ... تلاش می کند خدمات کاملی به جامعه مخصوصا به جامعه پزشکی کشور ارائه نماید.

چند نمونه از یو پی اس های مناسب برای دستگاه ماموگرافی در ادامه معرفی می شود:

یو پی اس MARS-II

یو پی اس Winner

یو پی اس Galleon

یو پی اس GT120

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه پزشکی، مراکز درمانی، بیمارستان ها و کلینیک ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با استفاده از یو پی اس در صنایع پزشکی و اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دانستنی های یو پی اس

درباره ما

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی انواع منبع تغذیه و سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

گستره فعالیتهای این شرکت در زمینه های فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی ، خودروسازی، فرودگاهها و.... بوده که توانسته است موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

شرکت بهین صنعت با پشتوانه علمی کارشناسان مجرب ، آمادگی کامل خود را در جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام می دارد:

  • مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
  • ارائه انواع منبع تغذیه و سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
  • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق
  • ارائه دوره های آموزش تخصصی یوپی اس
  • ارائه انواع استابلایزر، انواع باتری سرب اسیدی، انواع باتری های نیکل کادمیم، انواع سیستم های شارژر، رکتیفایرهای سویچ مد مخابراتی، سیستم های تامین انرژی خورشیدی و موتور برق گاز سوز
  • مشاوره ، طراحی و تامین تابلوهای برق (توزیع ،  فرمان و کنترل)
  • مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حفاظت زمین
  • دارای مدرک طی دوره سرویس و نگهداری یو پی اس های: APC , G-TEC , Riello , PowerWare , Best Power , Newave

ادامه مطلب

تماس با ما

برای مشاوره در ارتباط با خرید یو پی اس و باتری و تأمین برق اضطراری دستگاه و یا محل مورد نظر خود و همچنین اطلاع از قیمت یو پی اس و کارایی انواع سیستم های تامین انرژی بدون وقفه با متخصصین بهین صنعت تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان جانبازان شرقی، پلاک 19, طبقه ۲

2005 44 77 - 021 - 2 74 75 779 - 021

 تلفن همراه:

09123064586 - 09135445006 - 09199015006 - 09195445002

 

دفتر اصفهان: کاشان - خیابان زیارتی - پایین تر از چهارراه تربیت

031-55470990 - 031-55470900

 دفتر  مشهد: مشهد - بلوار جانباز- جانباز ١٣ - نبش شهيد عجمی ١١   
٣٧٦٢٨٩٥٠-051

دفتر سمنان: شاهرود - بلوار دانشجو

09124732658