استفاده از یو پی اس برای دستگاه آندوسکوپی

به این مطلب رای دهید
(3 رای)

اندوسکوپی در پزشکی برای بررسی دقیق تر اجزای گوارشی داخل بدن مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع از این روش برای بررسی داخلی اندام های تو خالی یا حفره ای بدن استفاده می کنند.

استفاده از یو پی اس برای دستگاه آندوسکوپی

با توجه به هزینه هایی زیادی که برای تهیه این دستگاه ها می شود، نیاز به دقت و صحت عملکرد دستگاه برای تشخیص بهتر و دقیق تر می باشد. این دستگاه ها بسیار حساس بوده و برای بهبود عملکرد نیاز به برق متناوب و بدون نویز دارد. یو پی اس ها می توانند علاوه بر تامین برق اضطراری، برقی متناوب و بدون نوسان در اختیار این دستگاه قرار دهند .

دستگاه اندوسکوپی

اندوسکوپ در سال 1894 توسط دکتر جان مکینتایر در تحقیقات حنجره در بیمارستان royal Glasgow در اسکاتلند (که یکی از اولین بیمارستان هایی که دارای جریان اصلی برق بود) شناخته شد .

آندوسکوپی در پزشکی برای بررسی دقیق تر اجزای گوارشی داخل بدن مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع از این روش برای بررسی داخلی اندام های تو خالی یا حفره ای بدن استفاده می کنند. برخلاف بسیاری از تکنیک های پزشکی دیگر، در تصویر برداری به روش اندوسکوپی، اندوسکوپ ها به طور مستقیم به اندام مورد نظر وارد می شود. آندوسکوپ ها دارای انواع گوناگونی می باشند و بسته به محل مورد نظر و نوع عمل متفاوت هستند. به طور معمول این نوع تصویربرداری توسط پزشکان گوارشی یا جراحان عمومی انجام می گردد. در این روش بیمار می تواند کاملا هوشیار یا بنا به درخواست خود به صورت نیمه هوشیار در آید .

روند کار اندوسکوپی

اندوسکوپی با استفاده از یک لوله باریک و نازک انجام می شود تا جزئی از اندام داخلی یا بافت آن مشاهده شود. همچنین می تواند برای انجام کارهای دیگر از جمله تصویربرداری و جراحی جزئی نیز مورد استفاده قرار گیرد. اندوسکوپ ها میزانی تهاجمی هستند و می توان آن ها را به دهانه بدن مانند دهان یا مقعد وارد کرد. روش دیگر ایجاد برش های کوچک به عنوان مثال در زانو یا شکم و ورود از طریق برش ها می باشد. اندوسکوپی مدرن تصاویر مفصلی را ارئه می دهد و سریع انجام می شود و در بسیاری از زمینه های پزشکی بسیار مفید می باشد. همچنین اندوسکوپی می تواند برای از بین بردن تومورها یا پولیپ ها از دستگاه گوارش استفاده شود .

استفاده از یو پی اس برای دستگاه اندوسکوپی

با توجه به هزینه هایی زیادی که برای تهیه این دستگاه ها می شود، نیاز به دقت و صحت عملکرد دستگاه برای تشخیص بهتر و دقیق تر می باشد. این دستگاه ها بسیار حساس بوده و برای بهبود عملکرد نیاز به برق متناوب و بدون نویز دارد. یو پی اس ها می توانند علاوه بر تامین برق اضطراری، برقی متناوب و بدون نوسان در اختیار این دستگاه قرار دهند .

یو پی اس مناسب برای دستگاه اندوسکوپی

شرکت بهین صنعت با فراهم سازی انواع یو پی اس مناسب برای دستگاه های تصویربرداری و پزشکی، دستگاه های صنعتی و اداری و ... تلاش می کند خدمات کاملی به جامعه مخصوصا به جامعه پزشکی کشور ارائه نماید.

چند نمونه از یو پی اس های مناسب برای دستگاه آندوسکوپی در ادامه معرفی می شود:

یو پی اس MARS-II

یو پی اس Winner

یو پی اس Galleon

یو پی اس GT120

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه پزشکی، مراکز درمانی، بیمارستان ها و کلینیک ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با استفاده از یو پی اس در صنایع پزشکی و اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دانستنی های یو پی اس

درباره ما

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی انواع منبع تغذیه و سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

گستره فعالیتهای این شرکت در زمینه های فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی ، خودروسازی، فرودگاهها و.... بوده که توانسته است موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

شرکت بهین صنعت با پشتوانه علمی کارشناسان مجرب ، آمادگی کامل خود را در جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام می دارد:

  • مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
  • ارائه انواع منبع تغذیه و سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
  • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق
  • ارائه دوره های آموزش تخصصی یوپی اس
  • ارائه انواع استابلایزر، انواع باتری سرب اسیدی، انواع باتری های نیکل کادمیم، انواع سیستم های شارژر، رکتیفایرهای سویچ مد مخابراتی، سیستم های تامین انرژی خورشیدی و موتور برق گاز سوز
  • مشاوره ، طراحی و تامین تابلوهای برق (توزیع ،  فرمان و کنترل)
  • مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حفاظت زمین
  • دارای مدرک طی دوره سرویس و نگهداری یو پی اس های: APC , G-TEC , Riello , PowerWare , Best Power , Newave

ادامه مطلب

تماس با ما

برای مشاوره در ارتباط با خرید یو پی اس و باتری و تأمین برق اضطراری دستگاه و یا محل مورد نظر خود و همچنین اطلاع از قیمت یو پی اس و کارایی انواع سیستم های تامین انرژی بدون وقفه با متخصصین بهین صنعت تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان جانبازان شرقی، پلاک 19, طبقه ۲

2005 44 77 - 021 - 2 74 75 779 - 021

 تلفن همراه:

09123064586 - 09135445006 - 09199015006 - 09195445002

 

دفتر اصفهان: کاشان - خیابان زیارتی - پایین تر از چهارراه تربیت

031-55470990 - 031-55470900

 دفتر  مشهد: مشهد - بلوار جانباز- جانباز ١٣ - نبش شهيد عجمی ١١   
٣٧٦٢٨٩٥٠-051

دفتر سمنان: شاهرود - بلوار دانشجو

09124732658