راهکارهای افزایش طول عمر یو پی اس

یو پی اس همانند سایر دستگاه ها دارای طول عمر مفید است. همان طور که می دانیم، عمر مفید مدت زمانی است که دستگاه با راندمان قابل قبول کار خواهد کرد. لازم به ذکر است این عامل همچون توان کارکرد یکی از مواردی است که در هنگام خرید مورد توجه قرار می گیرد ضمن این که با رعایت نکات و شرایط نگهداری می توان این عمر مفید را افزایش داد.

یو پی اس بهین صنعت

اولین موردی که می بایست در نظر گرفت انتخاب دستگاه با توان مناسب است. توان دستگاه با توجه به توان مصرفی تجهیزات موجود محاسبه می شود. در صورتی که دستگاه یو پی اس انتخاب شده توانی بالاتر از تجهیزات داخل سیستم داشته باشد و یو پی اس در حداکثر توان خود کار نکند عمر مفید دستگاه بیشتر خواهد شد.

از نظر نوع یو پی اس، در صورتی که امکان انتخاب دو نوع لاین اینتراکتیو و آفلاین باشد به مراتب عمر مفید بیشتر از زمانی است که یو پی اس آنلاین انتخاب گردد. علت این امر مداومت کار یو پی اس آنلاین و فرسودگی و مشکلات ثانویه ناشی از آن می باشد که منجر به پایین آمدن عمر مفید دستگاه خواهد شد.

مورد دیگر فراهم کردن شرایط مناسب محیطی برای کار یو پی اس است که در صورتی که دما، رطوبت و هوای مناسب آن تامین شود به طور حتم عمر مفید بیشتری خواهد داشت.

آخرین مورد مربوط به بازرسی و مراقبت دوره ای از یو پی اس می باشد. در صورتی که دستگاه به طور مرتب مورد بررسی قرار گرفته و سرویس های نگهداری بر روی آن اعمال شود عمر مفید بالاتری خواهد داشت.

شرکت بهین صنعت از شما برای مشاهده سایر مقالات این سایت دعوت می نماید. برای مشاهده انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس که شرکت بهین صنعت ارائه دهنده آن ها می باشد بر روی هر کدام از کلمات کلیک نموده و یا با مراجعه به منوی محصولات دستگاه مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *