ضرورت استفاده از یو پی اس در دوربین مداربسته

به این مطلب رای دهید
(1 رای)

امروزه بیشتر صاحبان کسب و کار و افراد به منظور محافظت از محل کار یا زندگیشان از دوربین های مداربسته استفاده می کنند.

استفاده از یو پی اس در دوربین مدار بسته

در واقع یکی از مشکلات استفاده از دوربین های مداربسته این است که در صورت قطع برق کلیه فعالیت های مربوط به فعالیت این دستگاه ها متوقف می شود. یو پی اس ها وظیفه تامین برق مورد نیاز دوربین های مداربسته را در هنگام قطعی برق بر عهده دارند.

یو پی اس ها در همه جا کاربرد دارند. امروزه بیشتر صاحبان کسب و کار و افراد به منظور محافظت از محل کار یا زندگیشان از دوربین های مداربسته استفاده می کنند. استفاده از این دوربین ها علاوه بر کنترل بر روند کار در زمان های عدم حضورشان در محل کار برای جلوگیری از سرقت می باشد. قطع برق به صورت عمدی یا غیر عمدی یک مشکل بزرگ به حساب می آید. چنانچه در زمان قطعی برق، مورد سرقت قرار بگیرید، دوربین های مداربسته شما بی فایده و ناکارآمد خواهند بود. جهت مقابله با چنین مشکلاتی ما به شما یو پی اس را پیشنهاد می دهیم.

در واقع یکی از مشکلات استفاده از دوربین های مداربسته این است که در صورت قطع برق کلیه فعالیت های مربوط به دسترسی از راه دور، ضبط صدا، تشخیص حضور و ذخیره ویدیو در NVR و DVR متوقف می شود. یو پی اس ها وظیفه تامین برق مورد نیاز دوربین های مداربسته را در هنگام قطعی برق بر عهده دارند.

انتخاب یو پی اس مناسب برای دوربین مدار بسته

با توجه به مطالبی که در مورد انواع یو پی اس و تفاوت یو پی اس آنلاین و یو پی اس آفلاین خدمتتان ارائه کردیم، استفاده از یو پی اس آفلاین با توجه به این که در زمان قطع برق وارد مدار می شوند و زمانی طول می کشد تا دوربین ها مجدد شروع به کار کنند برای دوربین مدار بسته مناسب نمی باشند. این در حالی است که یو پی اس لاین اینتراکتیو و آنلاین همواره در مدار بوده و علاوه بر عدم وقفه در فرآیند کار دوربین ها از این دستگاه ها محافظت خواهد شد.

نکات انتخاب یو پی اس مناسب برای دوربین

 • توان مصرفی مورد نیازتان را به درستی محاسبه نمایید.
 • از یو پی اس های با ظرفیت بالاتر از نیازتان به منظور افزایش زمان استفاده نمایید.
 • به کوتاه بودن فاصله زمانی ولتاژ توجه کنید.
 • دقت نمایید که فاصله تجهیزات به گونه ای تعبیه گردد که افت ولتاژ بیشتر از حد مجاز نشود.
 • معمولا توان هر دوربین مداربسته 12 ولت می باشد.
 • توان هر دستگاه DVR یا NVR 70 ولت است.
 • توان هر سوئیچ در برگه مشخصات فنی آن ذکر شده است.
 • توان هر مانیتور 100 وات می باشد.

استفاده از یو پی اس در دوربین مدار بسته

بهترین راه برای جلوگیری از ایجاد مشکل در فرآیند کار دوربین مدار بسته استفاده از یو پی اس می باشد. با استفاده از یو پی اس مناسب می توانید از ایجاد مشکل در دوربین ها جلوگیری کنید.

یو پی اس مناسب برای دوربین مدار بسته

شرکت بهین صنعت با فراهم سازی انواع یو پی اس مناسب برای دوربین مدار بسته تلاش می کند از ایجاد اخلال در ضبط و ذخیره این دستگاه ها جلوگیری کند و به حفاظت جان و مال شما کمک نماید.

یو پی اس 3150L و یو پی اس 5100  از انواع یو پی اس مناسب برای دوربین مدار بسته می باشد که مشخصات آن را در صفحه مربوطه می توانید مشاهده کنید.

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دانستنی های یو پی اس

درباره ما

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی انواع منبع تغذیه و سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

گستره فعالیتهای این شرکت در زمینه های فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی ، خودروسازی، فرودگاهها و.... بوده که توانسته است موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

شرکت بهین صنعت با پشتوانه علمی کارشناسان مجرب ، آمادگی کامل خود را در جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام می دارد:

 • مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
 • ارائه انواع منبع تغذیه و سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
 • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق
 • ارائه دوره های آموزش تخصصی یوپی اس
 • ارائه انواع استابلایزر، انواع باتری سرب اسیدی، انواع باتری های نیکل کادمیم، انواع سیستم های شارژر، رکتیفایرهای سویچ مد مخابراتی، سیستم های تامین انرژی خورشیدی و موتور برق گاز سوز
 • مشاوره ، طراحی و تامین تابلوهای برق (توزیع ،  فرمان و کنترل)
 • مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حفاظت زمین
 • دارای مدرک طی دوره سرویس و نگهداری یو پی اس های: APC , G-TEC , Riello , PowerWare , Best Power , Newave

ادامه مطلب

تماس با ما

برای مشاوره در ارتباط با خرید یو پی اس و باتری و تأمین برق اضطراری دستگاه و یا محل مورد نظر خود و همچنین اطلاع از قیمت یو پی اس و کارایی انواع سیستم های تامین انرژی بدون وقفه با متخصصین بهین صنعت تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان جانبازان شرقی، پلاک 19, طبقه ۲

2005 44 77 - 021 - 2 74 75 779 - 021

 تلفن همراه:

09123064586 - 09135445006 - 09199015006 - 09195445002

 

دفتر اصفهان: کاشان - خیابان زیارتی - پایین تر از چهارراه تربیت

031-55470990 - 031-55470900

 دفتر  مشهد: مشهد - بلوار جانباز- جانباز ١٣ - نبش شهيد عجمی ١١   
٣٧٦٢٨٩٥٠-051

دفتر سمنان: شاهرود - بلوار دانشجو

09124732658