نکات نگهداری از باطری یو پی اس

به این مطلب رای دهید
(14 رای)

عمر مفید به معنای زمانی است که دستگاه با بازدهی و راندمان قابل قبولی در حال کار کردن می باشد.

نگهداری  باطری یو پی اس

برای استفاده از یو پی اس نیاز است باطری مناسبی انتخاب کرده باشید و از باطری یو پی اس به خوبی مراقبت کنید تا عمر بیشتری داشته باشد. عواملی نظیر دمای محیط، عدم ضربه، شارژ مناسب و سرویس دوره ای می تواند بر طول عمر باتری یو پی اس تاثیر گذار باشد.

به منظور افزایش طول عمر مفید باطری یو پی اس باید از آن مراقبت نمایید. باطری ها مانند هر دستگاه دیگر دارای عمر مفید می باشند.

افزایش طول عمر باطری یو پی اس

عمر مفید به معنای زمانی است که دستگاه با بازدهی و راندمان قابل قبولی در حال کار کردن می باشد. برای این که بتوانیم عمر مفید باطری دستگاه یو پی اس را افزایش دهیم باید به نکاتی دقت نماییم که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد.

عدم ضربه به باطری

 باید دقت داشته باشید که جا به جایی باطری ها به آهستگی انجام شود تا احتمال ضربه دیدن به حداقل برسد. بهتر است که محل قرارگیری باطری ها صاف باشد. در نظر داشته باشید که قرار دادن باطری ها به پهلو یا وارونه گذاشتن آن ها باعث آسیب دیدن و کاهش عمر باطری می شود.

دمای محیط نگهداری باطری یو پی اس

یکی دیگر از عوامل مهم که بر عمر مفید باطری ها تاثیرگذار است دمای محیط می باشد. در واقع دمای زیاد باعث کاهش طول عمر باطری ها می شود. بهتر است باطری یو پی اس را در فضایی از محیط کار قرار دهید که نور خورشید کمتری در آنجا وجود داشته و کمترین اثر را بر روی باطری بگذارد. به علاوه می توانید از تجهیزات خنک کننده و تهویه استفاده نمایید.

سرویس دوره ای باطری یو پی اس

نمایندگی های فروش، سرویس هایی تحت عنوان سرویس دوره ای دارند. یکی از مواردی که در سرویس های دوره ای چک می شود اسید باطری می باشد.

انتخاب شارژ مناسب باطری یو پی اس

با انتخاب شارژ مناسب می توان به طور چشمگیری عمر باطری را افزایش داد و به صورت بهینه از باطری استفاده نمود. لذا با انتخاب صحیح یو پی اس و شارژ مناسب می توان از خرابی زودرس باطری جلوگیری نمود. بهتر است از یو پی اس هایی که شارژشان به صورت شناور می باشد استفاده نمود.

استفاده از باطری سالم در کنار باطری استفاده شده و فرسوده

یکی دیگر از موارد نگهداری باطری، استفاده از باطری سالم در کنار باطری فرسوده است. باطری هایی که مدتی از طول عمر ان ها گذشته به دلیل مقاومت داخلی ای که دارند می توانند مدت پشتیبانی را به طور چشم گیری پایین آورند.

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دانستنی های یو پی اس

درباره ما

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی انواع منبع تغذیه و سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

گستره فعالیتهای این شرکت در زمینه های فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی ، خودروسازی، فرودگاهها و.... بوده که توانسته است موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

شرکت بهین صنعت با پشتوانه علمی کارشناسان مجرب ، آمادگی کامل خود را در جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام می دارد:

  • مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
  • ارائه انواع منبع تغذیه و سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
  • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق
  • ارائه دوره های آموزش تخصصی یوپی اس
  • ارائه انواع استابلایزر، انواع باتری سرب اسیدی، انواع باتری های نیکل کادمیم، انواع سیستم های شارژر، رکتیفایرهای سویچ مد مخابراتی، سیستم های تامین انرژی خورشیدی و موتور برق گاز سوز
  • مشاوره ، طراحی و تامین تابلوهای برق (توزیع ،  فرمان و کنترل)
  • مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حفاظت زمین
  • دارای مدرک طی دوره سرویس و نگهداری یو پی اس های: APC , G-TEC , Riello , PowerWare , Best Power , Newave

ادامه مطلب

تماس با ما

برای مشاوره در ارتباط با خرید یو پی اس و باتری و تأمین برق اضطراری دستگاه و یا محل مورد نظر خود و همچنین اطلاع از قیمت یو پی اس و کارایی انواع سیستم های تامین انرژی بدون وقفه با متخصصین بهین صنعت تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان جانبازان شرقی، پلاک 19, طبقه ۲

2005 44 77 - 021 - 2 74 75 779 - 021

 تلفن همراه:

09123064586 - 09135445006 - 09199015006 - 09195445002

 

دفتر اصفهان: کاشان - خیابان زیارتی - پایین تر از چهارراه تربیت

031-55470990 - 031-55470900

 دفتر  مشهد: مشهد - بلوار جانباز- جانباز ١٣ - نبش شهيد عجمی ١١   
٣٧٦٢٨٩٥٠-051

دفتر سمنان: شاهرود - بلوار دانشجو

09124732658