مقایسه یو پی اس های صنعتی و یو پی اس معمولی

به این مطلب رای دهید
(1 رای)

یو پی اس های صنعتی با توجه به نامشان در صنعت و کارخانه های بزرگ و همچنین برای دستگاه های حساس مورد استفاده قرار می گیرند.

تفاوت یو پی اس صنعتی و معمولیک

یو پی اس صنعتی دارای تفاوت هایی در مقایسه با یو پی اس های معمولی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

سیستم های یو پی اس های استاندارد به طور معمول در ساختمان های اداری مورد استفاده قرار می گیرند این در حالی است که کاربرد یو پی اس صنعتی در محیط های صنعتی سخت می باشد.

تفاوت یو پی اس صنعتی و یو پی اس معمولی

ظاهر و کارایی یو پی اس

یکی از اساسی ترین تفاوت ها مربوط به ظاهر فیزیکی این سیستم ها می باشد. یو پی اس ها اغلب با دستگاه های آنالوگ تجهیز شده اند بنابراین از نظر ابزار دقیق متفاوت هستند. یو پی اس های صنعتی با توجه به کاربرد در محوطه های صنعتی ابعاد بزرگ تر و قدرت بیشتری دارا می باشند. یو پی اس های استاندارد با توجه به شرایط محیط مورد استفاده طراحی گردیده و پاسخگوی نیازهای کاربردی در محیط هایی مانند مراکز داده و یا در اتاق سرور در یک ساختمان هستند. این یو پی اس ها می توانند به صورت سفارشی، مهندسی یا بنا بر درخواست کاربر طراحی شوند و در بیشتر مواقع همراه با مجموعه کامل از مستندات طراحی دقیق بر اساس نیازهای مشتری ساخته شده اند.

محدوده دمایی یو پی اس

یو پی اس های استاندارد در شرایط سخت نباید در دمای بیش از 40 درجه سلسیوس قرار گیرند اما محدوده مقاومت دمایی یو پی اس های صنعتی از دمای 10 تا 55 درجه سانتی گراد می باشد. یو پی اس های صنعتی باید به گونه ای طراحی گردند که بتوانند در شرایط سخت که ممکن است گرم یا مرطوب باشد نیز مقاومت کنند.

طول عمر یو پی اس

طول عمر یو پی اس های صنعتی به بیش از 20 تا 30 سال می رسد. در واقع اجزای الکترونیکی این یو پی اس ها به طور اختصاصی برای طول عمرهای زیاد طراحی گردیده اند.

ایزولاسیون در یو پی اس

به دلیل حساسیت های زیادی که در پروژه های صنعتی وجود دارد و به دلیل نیاز به جلوگیری از انتقال نوسانات شدید به خروجی و به دلیل وجود بارهای حساس از ترانسفورمر ایزوله در خروجی یو پی اس های صنعتی استفاده می گردد.

قابلیت تعویض باطری یو پی اس

با توجه به حساسیت های موجود در پروژه های صنعتی نباید در زمان تعمیرات و یا تعویض باطری ها بار بی برق شود. بنابراین در یو پی اس های صنعتی قابلیت تعویض باطری در زمان روشن بودن دستگاه امکان پذیر می باشد.

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دانستنی های یو پی اس

درباره ما

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی انواع منبع تغذیه و سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

گستره فعالیتهای این شرکت در زمینه های فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی ، خودروسازی، فرودگاهها و.... بوده که توانسته است موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

شرکت بهین صنعت با پشتوانه علمی کارشناسان مجرب ، آمادگی کامل خود را در جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام می دارد:

  • مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
  • ارائه انواع منبع تغذیه و سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
  • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق
  • ارائه دوره های آموزش تخصصی یوپی اس
  • ارائه انواع استابلایزر، انواع باتری سرب اسیدی، انواع باتری های نیکل کادمیم، انواع سیستم های شارژر، رکتیفایرهای سویچ مد مخابراتی، سیستم های تامین انرژی خورشیدی و موتور برق گاز سوز
  • مشاوره ، طراحی و تامین تابلوهای برق (توزیع ،  فرمان و کنترل)
  • مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حفاظت زمین
  • دارای مدرک طی دوره سرویس و نگهداری یو پی اس های: APC , G-TEC , Riello , PowerWare , Best Power , Newave

ادامه مطلب

تماس با ما

برای مشاوره در ارتباط با خرید یو پی اس و باتری و تأمین برق اضطراری دستگاه و یا محل مورد نظر خود و همچنین اطلاع از قیمت یو پی اس و کارایی انواع سیستم های تامین انرژی بدون وقفه با متخصصین بهین صنعت تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان جانبازان شرقی، پلاک 19, طبقه ۲

2005 44 77 - 021 - 2 74 75 779 - 021

 تلفن همراه:

09123064586 - 09135445006 - 09199015006 - 09195445002

 

دفتر اصفهان: کاشان - خیابان زیارتی - پایین تر از چهارراه تربیت

031-55470990 - 031-55470900

 دفتر  مشهد: مشهد - بلوار جانباز- جانباز ١٣ - نبش شهيد عجمی ١١   
٣٧٦٢٨٩٥٠-051

دفتر سمنان: شاهرود - بلوار دانشجو

09124732658