استفاده از یو پی اس در بانک

به این مطلب رای دهید
(12 رای)

بانک ها از جمله مهم ترین مکان هایی هستند که باید تجهیزات آن ها به طور مداوم و بدون هیچ اختلالی مشغول خدمت رسانی به مردم باشد.

استفاده از یو پی اس در بانک

نوسانات دلایل مختلفی دارند که دقیقا همین اختلالات باعث آسیب های جدی به دستگاه های ATM یا خودپرداز می شوند. یو پی اس ها با ذخیره کردن برق در باطری و از بین بردن هرگونه نوسانات و تنظیم ولتاژ مانع از آسیب دیدن قسمت های حساس دستگاه می شوند. بنابراین استفاده از یو پی اس باعث جلوگیری از کارافتادگی و خرابی های زود همگام و افزایش طول عمر این دستگاه گران قیمت می شود.

بانک و نیاز به یو پی اس

بانک ها از جمله مهم ترین مکان هایی هستند که باید تجهیزات آن ها به طور مداوم و بدون هیچ اختلالی مشغول خدمت رسانی به مردم باشد. در واقع بانک یک نهاد اقتصادی است که وظایفی چون تجهیز و توزیع اعتبارات، عملیات اعتباری-مالی، خرید و فروش ارز و کارهایی از این قبیل در آن صورت می گیرد. کلیه بانک های خصوصی و دولتی دارای مجوز تاسیس بانک از سوی بانک مرکزی می باشند. ارتباط بانک ها با مراکز از دیگر لزومات استمراری و بدون وقفه بانکداری می باشد. یوپی اس بانک ها باعث استمرار این ارتباط می شود. این یو پی اس دارای باطری داخلی برای ذخیره برق بوده و در صورت نیاز، انرژی ذخیره شده در باطری، به دستگاه خواهد رساند.

مزایای استفاده از یو پی اس در بانک ها

 • افزایش خدمات بانکی
 • افزایش تراکنش
 • اطمینان از ایمنی بانک و دوربین مداربسته
 • مشتری مداری بانک ها و محبوبیت در بین طرفداران
 • جلوگیری از آسیب دیدگی تجهیزات
 • افزایش طول عمر دستگاه ها
 • استفاده از ATM به صورت شبانه روزی

لزوم استفاده از یو پی اس در بانک

شایان به ذکر می باشد که استفاده از یو پی اس بدلیل قطع برق و نوسانات جریان برق بسیار ضروری می باشد. در سیستم بانکی، دستگاه های ATM به دلیل سهولت در ارائه خدمات مختلفی چون دریافت و انتقال وجه ، پرداخت قبوض، خرید شارژ،اعلام مانده حساب و... از کارایی و اهمیت زیادی برخوردار می باشد. همچنین این دستگاه در مناطقی که امکان دسترسی به بانک ها در ان جا کم می باشد، از طریق خطوط تلفن به شبکه بانکی متصل می گردند و در صورت قطع برق مراکز بانکی اتصال صورت نگرفته و تراکنش امکان پذیر نخواهد بود. از این رو جریان برق شهری بدون هیچ گونه نوسانات و قطعی بسیار لازم و مورد اهمیت می باشد. متاسفانه در هیچ جای دنیا جریان برق شهری بدون قطعی و نوسان نمی باشد.

نوسانات دلایل مختلفی دارند که دقیقا همین اختلالات باعث آسیب های جدی به دستگاه های بانکی می شوند. یو پی اس ها با ذخیره کردن برق در باطری و از بین بردن هرگونه نوسانات و تنظیم ولتاژ مانع از آسیب دیدن قسمت های حساس دستگاه می شوند. بنابراین استفاده از یو پی اس باعث جلوگیری از کارافتادگی و خرابی های زود همگام و افزایش طول عمر این دستگاه گران قیمت می شود.

با توجه به ذکر موارد بالا و اهمیت عدم قطعی برق در بانک ها و موسسه های مالی استفاده از یو پی اس می تواند به پیشبرد روند عادی کاری آن ها کمک به سزایی کند.

یو پی اس مناسب برای بانک ها

شرکت بهین صنعت با فراهم سازی انواع یو پی اس مناسب برای بانک ها ... تلاش می کند از قطع ارتباط سیستم مالی و بانک ها جلوگیری نماید. و با فراهم سازی یو پی اس مناسب برای دستگاه ATM و سایر دستگاه های بانکی از ایجاد اختلال جلوگیری نماید.

چند نمونه از انواع یو پی اس مناسب برای بانک ها در ادامه معرفی می شود:

یو پی اس GT120N

یو پی اس MARS II

یو پی اس Behin 930RM

یو پی اس Behin ESIS

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دانستنی های یو پی اس

درباره ما

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی انواع منبع تغذیه و سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

گستره فعالیتهای این شرکت در زمینه های فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی ، خودروسازی، فرودگاهها و.... بوده که توانسته است موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

شرکت بهین صنعت با پشتوانه علمی کارشناسان مجرب ، آمادگی کامل خود را در جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام می دارد:

 • مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
 • ارائه انواع منبع تغذیه و سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
 • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق
 • ارائه دوره های آموزش تخصصی یوپی اس
 • ارائه انواع استابلایزر، انواع باتری سرب اسیدی، انواع باتری های نیکل کادمیم، انواع سیستم های شارژر، رکتیفایرهای سویچ مد مخابراتی، سیستم های تامین انرژی خورشیدی و موتور برق گاز سوز
 • مشاوره ، طراحی و تامین تابلوهای برق (توزیع ،  فرمان و کنترل)
 • مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حفاظت زمین
 • دارای مدرک طی دوره سرویس و نگهداری یو پی اس های: APC , G-TEC , Riello , PowerWare , Best Power , Newave

ادامه مطلب

تماس با ما

برای مشاوره در ارتباط با خرید یو پی اس و باتری و تأمین برق اضطراری دستگاه و یا محل مورد نظر خود و همچنین اطلاع از قیمت یو پی اس و کارایی انواع سیستم های تامین انرژی بدون وقفه با متخصصین بهین صنعت تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان جانبازان شرقی، پلاک 19, طبقه ۲

2005 44 77 - 021 - 2 74 75 779 - 021

 تلفن همراه:

09123064586 - 09135445006 - 09199015006 - 09195445002

 

دفتر اصفهان: کاشان - خیابان زیارتی - پایین تر از چهارراه تربیت

031-55470990 - 031-55470900

 دفتر  مشهد: مشهد - بلوار جانباز- جانباز ١٣ - نبش شهيد عجمی ١١   
٣٧٦٢٨٩٥٠-051

دفتر سمنان: شاهرود - بلوار دانشجو

09124732658