استفاده از یو پی اس در مراکز توانبخشی

مراکز توانبخشی با ارائه خدمات پیشگیری، تشخیصی، درمانی و توانبخشی، به افراد مستعد کمک خواهد کرد.

استفاده از یو پی اس در مراکز توانبخشی

از آنجا که فعالیت این موسسات نیاز به حضور برق دارد و برق شهری نیز همواره با نوسانات و قطعی همراه است، استفاده از یو پی اس در مراکز توانبخشی از ایجاد مشکل در خدمات رسانی این مراکز وقفه ایجاد نکرده و برای ارائه خدمات با کیفیت به متصدیان کمک خواهد کرد.

مرکز توانبخشی

در مراکز توانبخشی خدمات فراگیر اعم از پزشکی، حرفه ای و اجتماعی توسط تیم توانبخشی ارائه می گردد. در واقع این مراکز ارائه دهنده خدمات پیشگیری، تشخیصی، درمانی و توانبخشی می باشند. اساس کار آن ها در سطوح جسمی، روانی، اجتماعی به صورت سرپایی و روزانه است. این مراکز شامل یک یا چند مرکز به شرح زیر می باشد:

  • مراکز درمانی و توانبخشی اختلالات جسمی: این مراکز به منظور درمان افرادی که دچار اختلال جسمی،حرکتی منشاء سیستم عصبی مرکزی مغز و نخاع اعصاب محیطی،محل اتصال عصب به عضلات و سیستم اسکلتی می باشند تاسیس می شوند.
  • مراکز توانبخشی پزشکی اختلالات ذهنی کودکان و نوجوانان: در این مراکز که جهت درمان افرادی که دچار اختلالات ذهنی هستند تاسیس می گردند.
  • مراکز توانبخشی پزشکی فلج مغزی: مراکز توانبخشی فلج مغزی جهت بررسی و بهبود اختلالات غیر پیش رونده سیستم عصبی مرکزی حرکتی فعالیت دارند.
  • مراکز توانبخشی سالمندان: این مراکز جهت ارائه خدمات تشخیص درمان و توانبخشی سالمندان تاسیس شده و در جهت پیش گیری و بهبود سالمندان تاسیس می گردند.
  • مراکز توانبخشی اختلالات اعصاب و روان: اهداف اصلی این مراکز تشخیص،درمان و آموزش مهارت های اجتماعی و بازگرداندن هرچه سریعتر افراد به اجتماع می باشد.در این مراکز خدماتی مانند مشاور های خانوادگی،شغلی،تحصیلی،درمان اعتیاد،هیپوتراپی،تست های روانشناسی و درمان مشکلات روانی و اختلالات رفتاری کودکان ارائه می گردد.

جهت تشخیص،پیشگیری و درمان در این مراکز از تجهیزات و دستگاه های خصوصی استفاده می شود. بنا بر نوع فعالیت مراکز تجهیزات متفاوتی مورد نیاز می باشد در زیر تعدادی از این دستگاه ها را معرفی می نماییم:

دستگاه های مورد استفاده در مراکز توانبخشی

  • دستگاه لیزرتراپی: این دستگاه ها دارای دو طولذ موج 660nn و 940nn بوده و تابش آن به صورت پاسی و پیوسته می باشد.این دستگاه ها توسط برق شهری کار می کند و بعضی از آن ها قابلیت کارایی با باطری را دارند.
  • چراغ های دیواری قابل تنظیم: این چراغ معمولا در مراکز فیزیوتراپی مورد استفاده قرار گرفته و بر روی دیوار ها نصب می گردنند و اساس کار آن ها با برق شهری می باشد.
  • تردمیل: در مراکزهای توانبخشی خصوصی مراکز فیزیوتراپی از تردمیل ها به وفور استفاده می شود.این تردمیل ها عموما برقی بوده و قابلیت نشان دادن spo افراد را دارند.
  • چراغ های دو شعله: این چراغ ها دارای پایه های فنری بوده که باعث سهولت در قرار گرفتن سر چراغ در موضع می شود.چراغ های دو شعله سبک و راحت بوده و چراغ های روان دارند.اساس کار آن ها با برق شهری می باشد.
  • دستگاه زبان آموز: این دستگاه ها عموما در در مراکز توانبخشی گفتار درمانی مورد استفاده قرار گرفته و توسط برق شهری کار می کند.

کاربرد UPS در موسسات توانبخشی

از آنجا که فعالیت این موسسات نیاز به حضور برق دارد و برق شهری نیز همواره با نوسانات و قطعی همراه است، استفاده از یو پی اس در مراکز توانبخشی از ایجاد مشکل در خدمات رسانی این مراکز وقفه ایجاد نکرده و برای ارائه خدمات با کیفیت به متصدیان کمک خواهد کرد.

یو پی اس مناسب برای مراکز توانبخشی

شرکت بهین صنعت با فراهم سازی انواع یو پی اس مناسب برای مراکز توانبخشی تلاش می کند از بروز هرگونه مشکل ناشی از قطع برق و ایجاد مشکل در روند خدمات رسانی این مراکز جلوگیری نماید.

چند نمونه از انواع یو پی اس مناسب برای مراکز توانبخشی در ادامه معرفی می شود:

یو پی اس Behin 5100

یو پی اس GT750

یو پی اس 3150L

یو پی اس 3000B

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *