استفاده از یو پی اس در کلینیک زیبایی

به این مطلب رای دهید
(1 رای)

کلینیک های زیبایی برای ارائه انواع خدمات زیبایی و درمانی در سطح شهر تاسیس می شوند.

استفاده از یو پی اس در مراکز زیبایی

با توجه به خدماتی که در این مراکز ارائه می گردد و برای جلوگیری از قطعی برق ناگهانی در این مراکز و عدم ایجاد وقفه در زمان ارائه انواع خدمات توصیه می شود از دستگاه های یو پی اس برای برخورداری از برق متناوب و بدون نوسان شهری و جلوگیری استفاده شود.

کلینیک زیبایی

امروزه کلینیک های زیبایی بسیاری جهت ارائه خدمات در زمینه های جوانسازی پوست، از بین بردن موهای زائد، کاشت مو و غیره تاسیس گردیده اند. معمولا عواملی مانند تغذیه نادرست و یا افزایش سن عوارضی همچون افتادگی پلک، بروز چین و چروک در صورت رخ داده که موجب کاهش اعتماد به نفس و ناراحتی در افراد به خصوص در بانوان می گردد.

افراد به منظور درمان و یا کاهش مشکلات ظاهری پیش آمده به کلینیک های زیبایی مراجعه کرده تا بتوانند شادابی ظاهری و باطنی خود را تا درصد قابل توجهی مجددا به دست آورند.

یک کلینیک زیبایی مناسب و خوب از تجهیزات مدرن و به روز دنیا برخوردار بوده و کادر درمانی متخصص و باتجربه آن دارای کارایی بالا برای کسب رضایت مشتریان می باشند.

عمده خدمات ارائه شده در کلینیک های زیبایی شامل لیزر موهای زائد، تزریق انواع ژل و بوتاکس، خدماتی مانند مزوتراپی، پی آر پی و میکرونیدلینگ، لیفت صورت، بلفاروپلاستی، هایفوتراپی، پلاسما جت و آندولیفت، جراحی انواع خال های گوشت، پاک کردن انواع تتو توسط دستگاه لیزر می باشد.

ضمن این که در این مراکز تشخیص و درمان انواع بیماری های پوستی انجام شده و بنا به نیاز مشتری انواع خدمات اشعه درمانی ارائه می گردد. همچنین انجام آن دسته از جراحی های تشخیصی و درمانی پوست که با بی حسی موضعی انجام می گردد قابل انجام است. حذف انواع ضایعات پوستی و کاشت مو نیز از جمله خدمات ارائه شده در این مراکز بوده که نیاز به تکنسین ها متخصص و با تجربه دارد.

کاربرد UPS در کلینیک زیبایی

با توجه به خدماتی که در این مراکز ارائه می گردد می توان به اهمیت ایجاد شرایط محیطی مناسب در این مراکز پی برد. برای جلوگیری از قطعی برق ناگهانی در این مراکز و عدم ایجاد وقفه در زمان ارائه انواع خدمات توصیه می شود از دستگاه های یو پی اس برای برخورداری از برق متناوب و بدون نوسان شهری و جلوگیری استفاده نمایید.

یو پی اس مناسب برای کلینیک زیبایی

شرکت بهین صنعت با فراهم سازی انواع یو پی اس مناسب برای کلینیک های زیبایی تلاش می کند از بروز هرگونه مشکل ناشی از قطع برق و ایجاد مشکل در روند خدمات رسانی این کلینیک ها جلوگیری نماید.

چند نمونه از انواع یو پی اس مناسب برای کلینیک زیباییدر ادامه معرفی می شود:

یو پی اس Behin 5100

یو پی اس GT750

یو پی اس 3150L

یو پی اس 3000B

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دانستنی های یو پی اس

درباره ما

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی انواع منبع تغذیه و سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

گستره فعالیتهای این شرکت در زمینه های فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی ، خودروسازی، فرودگاهها و.... بوده که توانسته است موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

شرکت بهین صنعت با پشتوانه علمی کارشناسان مجرب ، آمادگی کامل خود را در جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام می دارد:

  • مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
  • ارائه انواع منبع تغذیه و سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
  • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق
  • ارائه دوره های آموزش تخصصی یوپی اس
  • ارائه انواع استابلایزر، انواع باتری سرب اسیدی، انواع باتری های نیکل کادمیم، انواع سیستم های شارژر، رکتیفایرهای سویچ مد مخابراتی، سیستم های تامین انرژی خورشیدی و موتور برق گاز سوز
  • مشاوره ، طراحی و تامین تابلوهای برق (توزیع ،  فرمان و کنترل)
  • مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حفاظت زمین
  • دارای مدرک طی دوره سرویس و نگهداری یو پی اس های: APC , G-TEC , Riello , PowerWare , Best Power , Newave

ادامه مطلب

تماس با ما

برای مشاوره در ارتباط با خرید یو پی اس و باتری و تأمین برق اضطراری دستگاه و یا محل مورد نظر خود و همچنین اطلاع از قیمت یو پی اس و کارایی انواع سیستم های تامین انرژی بدون وقفه با متخصصین بهین صنعت تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان جانبازان شرقی، پلاک 19, طبقه ۲

2005 44 77 - 021 - 2 74 75 779 - 021

 تلفن همراه:

09123064586 - 09135445006 - 09199015006 - 09195445002

 

دفتر اصفهان: کاشان - خیابان زیارتی - پایین تر از چهارراه تربیت

031-55470990 - 031-55470900

 دفتر  مشهد: مشهد - بلوار جانباز- جانباز ١٣ - نبش شهيد عجمی ١١   
٣٧٦٢٨٩٥٠-051

دفتر سمنان: شاهرود - بلوار دانشجو

09124732658