استفاده از یو پی اس در فرودگاه

به این مطلب رای دهید
(2 رای)

فرودگاه یکی از مکان هایی است که نیاز به تامین بدون وقفه برق در آن ضرورت دارد.

استفاده از یو پی اس در فرودگاه

در تمامی قسمت های فرودگاه ها به خصوص برج های مراقبت قطعی برق می تواند مشکلات بزرگ و جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. از این رو استفاده از یو پی اس ها در فرودگاه ها امری مهم و ضروری به حساب می آید.

بخش های مهم فرودگاه

فرودگاه مکانی است که برای نشست و برخاست هواپیما استفاده می شود. آن ها معمولا دارای امکاناتی هستند که به منظور سوختگیری و نگهداری و تعمیر هواپیما در نظر گرفته شده است. فرودگاه های بزرگ علاوه بر برج های مراقبت مجهز به برج کنترل ترافیک می باشند که حضور این برج ها در فرودگاه ها بستگی به میران ترافیک هوایی آن فرودگاه خواهد داشت. اما تمامی فرودگاه ها مجهز به برج مراقبت بوده که در این برج ها ردیابی هواپیماها چه در زمان پرواز و یا چه در زمانی که بر روی باند فرودگاه قرار دارند توسط رادارها انجام می شود و هدایت آنها صورت می گیرد. هدف اصلی این برج ها جلوگیری از برخورد هواپیماها با یکدیگر و یا با مانع ها در سطح فرودگاه می باشد. به طور کلی می توان گفت که برج های مراقبت مکانی برای دسترسی هوایی به حریم های پروازی را به هواپیماها یا هلیکوپترها باز می نمایند. انواع سرویس های مراقبت پرواز به شرح زیر می باشد:

1- سرویس کنترل ترافیک هوایی

2- سرویس کنترل منطقه ای

3- سرویس تقرب

4- سرویس کنترل فرودگاهی

5- سرویس اطلاعات پروازی

6- سرویس هشدار

در فرودگاه ها علاوه بر بخش های نام برده شده قسمت های دیگری موجود بوده که هر کدام به نوبه خود از اهمیت بالایی برخوردار هستند. به طور مثال می توان به محل تاسیسات فرودگاه اشاره نمود. در واقع می توانیم به مجموعه ای از تاسیسات و ساختمان هایی اشاره نماییم که مسافران در این مکان ها در انتظار سوار شدن به هواپیما بوده و یا تازه از هواپیما پیاده شده اند. سالن های انتظار دارای صندلی هایی جهت رفاه حال مسافران می باشند که در زمان انتظار در آن جا استراحت می نمایند. به طور معمول در کنار این سالن ها خدمات رفاهی شامل رستوران، کافی شاپ،اتاق سیگار و سرویس های بهداشتی نمایان می باشد. در قسمت های دیگر شاهد حضور ریل هایی خواهیم بوده که وظیفه حمل چمدان ها را به بیرون و یا داخل سالن را بر عهده دارند. گیت های بازرسی از جمله امکانات ضروری در فرودگاه ها می باشند.

تاثیر برق در روند کار فرودگاه

در تمامی قسمت های فرودگاه ها به خصوص برج های مراقبت قطعی برق می تواند مشکلات بزرگ و جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. اگر بخواهیم به طور ساده تر عنوان نماییم قطع برق موجب به وجود آمدن اختلال در دسترسی برج مراقبت، سالن های انتظار و ... می گردد. از این رو استفاده از یو پی اس ها در فرودگاه ها امری مهم و ضروری به حساب می آید.

مزایای استفاده از یو پی اس در فرودگاه

با توجه به مطالب گفته شده استفاده از یو پی اس در بخش های مختلف فرودگاه از ایجاد مشکلات جبران ناپذیر جلوگیری خواهد کرد. استفاده از یوپی اس در برج مراقبت از ایجاد اختلال در برنامه پروازی و خسارت جانی و مالی جلوگیری خواهد کرد. استفاده از یو پی اس در سایر قسمت های فرودگاه نیز امنیت و کارایی بیشتری فراهم خواهد کرد.

یو پی اس مناسب برای فرودگاه

برای استفاده در فرودگاه، یو پی اس اداری و یو پی اس صنعتی یا دیتاسنتر استفاده می شود.

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دانستنی های یو پی اس

درباره ما

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی انواع منبع تغذیه و سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

گستره فعالیتهای این شرکت در زمینه های فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی ، خودروسازی، فرودگاهها و.... بوده که توانسته است موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

شرکت بهین صنعت با پشتوانه علمی کارشناسان مجرب ، آمادگی کامل خود را در جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام می دارد:

  • مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
  • ارائه انواع منبع تغذیه و سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
  • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق
  • ارائه دوره های آموزش تخصصی یوپی اس
  • ارائه انواع استابلایزر، انواع باتری سرب اسیدی، انواع باتری های نیکل کادمیم، انواع سیستم های شارژر، رکتیفایرهای سویچ مد مخابراتی، سیستم های تامین انرژی خورشیدی و موتور برق گاز سوز
  • مشاوره ، طراحی و تامین تابلوهای برق (توزیع ،  فرمان و کنترل)
  • مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حفاظت زمین
  • دارای مدرک طی دوره سرویس و نگهداری یو پی اس های: APC , G-TEC , Riello , PowerWare , Best Power , Newave

ادامه مطلب

تماس با ما

برای مشاوره در ارتباط با خرید یو پی اس و باتری و تأمین برق اضطراری دستگاه و یا محل مورد نظر خود و همچنین اطلاع از قیمت یو پی اس و کارایی انواع سیستم های تامین انرژی بدون وقفه با متخصصین بهین صنعت تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان جانبازان شرقی، پلاک 19, طبقه ۲

2005 44 77 - 021 - 2 74 75 779 - 021

 تلفن همراه:

09123064586 - 09135445006 - 09199015006 - 09195445002

 

دفتر اصفهان: کاشان - خیابان زیارتی - پایین تر از چهارراه تربیت

031-55470990 - 031-55470900

 دفتر  مشهد: مشهد - بلوار جانباز- جانباز ١٣ - نبش شهيد عجمی ١١   
٣٧٦٢٨٩٥٠-051

دفتر سمنان: شاهرود - بلوار دانشجو

09124732658