استفاده از یو پی اس در ادارات و سازمان ها

به این مطلب رای دهید
(6 رای)

در حال حاضر اداره های زیادی با زمینه های مختلف در شهرهای مختلف در حال فعالیت هستند. هر کدام از این اداره ها دارای تجهیزات مختص به خود می باشند.

استفاده از یو پی اس در ادارات و سازمان ها

یو پی اس ها علاوه بر اینکه هنگام قطع ناگهانی برق بدون هیچ دغدغه ای به فعالیت خود ادامه می دهند، در برابر نوسانات شدید برق از سیستم های شما مراقبت می کنند و هزینه تعمیرات و نگهداری ادارات و سازمان ها را کاهش می دهند.

نیاز به یو پی اس در ادارات و سازمان ها

در حال حاضر اداره های زیادی با زمینه های مختلف در شهرهای مختلف در حال فعالیت هستند. هر کدام از این اداره ها دارای تجهیزات مختص به خود می باشند. بسیاری از تجهیزات مورد استفاده توسط ادارات، الکترونیکی بوده واز قطعات و بردهای الکترونیکی مخصوص در آنها استفاده می شود. هر سازمان هزینه های مختلفی دارد که باید مقرون به صرفه باشد.

از تجهیزات مورد استفاده در اداره ها باید مراقبت های ویژه ای به عمل آید تا از آسیب دیدن بردها و قطعات آنها جلوگیری شده و دچار سوختگی نشوند. با توجه به این که سازمان ها در زمینه تعمیرات و جایگزینی تجهیزات ناقص شده سالانه هزینه های هنگفتی را پرداخت می نمایند، استفاده از یو پی اس در سازمان ها به عنوان یک بیمه برای جلوگیری و کاهش خسارت به بارآمده توسط نوسانات برق خواهد بود. با استفاده از UPS می توان از ساختمان ها، تجهیزات، سلامت کارکنان و سایر دارایی ها با ارزش مادی و معنوی دیگر حفاظت کرد.

با توجه به اینکه در بسیاری از ادارات در حال حاضر دستگاه ها بدون محافظ به طور مستقیم به برق شهری وصل می گردد، لازم می دانیم تا در رابطه با معایب این کار و راه های جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه های الکترونیکی اداری توضیحاتی را ارائه دهیم.

معایب اتصال مستقیم دستگاه ها به برق سازمان ها

یکی از معایب اصلی اتصال مستقیم دستگاه های الکترونیکی به برق شهری، نوسانات موجود در جریان برق شهری می باشد. این نوع نوسانات باعث خرابی و گاها باعث سوختگی بردهای تخصصی دستگاه ها می شود. خرابی و از بین رفتن دستگاه های مختلف سازمان ها می تواند سالیانه هزینه های هنگفتی را در برداشته باشد .یکی دیگر از مشکلات اتصال مستقیم دستگاه ها به برق شهری ،قطع برق ناگهانی بوده که می تواند علاوه بر آسیب رساندن به دستگاه ها باعث از بین رفتن اطلاعات مهم و فردی دستگاه ها باشد .

مزایای استفاده از یو پی اس در ادارات و سازمان ها

یو پی اس ها به عنوان یک محافظ و تامین کننده برق در موارد ضروری بوده و سیستم را در برابر از کار افتادن تجهیزات الکترونیکی هنگام قطع برق بیمه می نماید.

یو پی اس ها علاوه بر اینکه هنگام قطع ناگهانی برق بدون هیچ دغدغه ای به فعالیت خود ادامه می دهند، در برابر نوسانات شدید برق از سیستم های شما مراقبت می کنند و هزینه تعمیرات و نگهداری را کاهش می دهند.

با توجه به موارد گفته شده می توانیم نتیجه گیری نماییم که تهیه UPS هزینه ای مقرون به صرفه داشته و علاوه بر بازگشت سرمایه ای که برای آن ها اعمال شده، از وقوع اتفاقات زیادی جلوگیری خواهد کرد و می توانید بدون آن که در زمان قطعی برق خللی در کارها ایجاد شود، به امور اداری خود رسیدگی نمایید.

در واقع استفاده از این انرژی بدون وقفه یو پی اس باعث فائق آمدن بر مشکلات ناشی از برق شهری می باشد به خصوص در زمان قطع کلی برق شهری.

یو پی اس مناسب برای ادارات و سازمان ها

شرکت بهین صنعت با فراهم سازی انواع یو پی اس مناسب برای ادارات و سازمان ها ... تلاش می کند خدمات کاملی به جامعه ارائه نماید.

چند نمونه از یو پی اس های مناسب برای ادارات و سازمان هادر ادامه معرفی می شود:

یو پی اس GT120N

یو پی اس GALLEON

یو پی اس WINNER

یو پی اس MARS II

یو پی اس Behin 930RM

یو پی اس Behin ESIS

یو پی اس Behin 910T

یو پی اس AP160N

یو پی اس Behin UC Series

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دانستنی های یو پی اس

درباره ما

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی انواع منبع تغذیه و سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

گستره فعالیتهای این شرکت در زمینه های فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی ، خودروسازی، فرودگاهها و.... بوده که توانسته است موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

شرکت بهین صنعت با پشتوانه علمی کارشناسان مجرب ، آمادگی کامل خود را در جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام می دارد:

  • مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
  • ارائه انواع منبع تغذیه و سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
  • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق
  • ارائه دوره های آموزش تخصصی یوپی اس
  • ارائه انواع استابلایزر، انواع باتری سرب اسیدی، انواع باتری های نیکل کادمیم، انواع سیستم های شارژر، رکتیفایرهای سویچ مد مخابراتی، سیستم های تامین انرژی خورشیدی و موتور برق گاز سوز
  • مشاوره ، طراحی و تامین تابلوهای برق (توزیع ،  فرمان و کنترل)
  • مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حفاظت زمین
  • دارای مدرک طی دوره سرویس و نگهداری یو پی اس های: APC , G-TEC , Riello , PowerWare , Best Power , Newave

ادامه مطلب

تماس با ما

برای مشاوره در ارتباط با خرید یو پی اس و باتری و تأمین برق اضطراری دستگاه و یا محل مورد نظر خود و همچنین اطلاع از قیمت یو پی اس و کارایی انواع سیستم های تامین انرژی بدون وقفه با متخصصین بهین صنعت تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان جانبازان شرقی، پلاک 19, طبقه ۲

2005 44 77 - 021 - 2 74 75 779 - 021

 تلفن همراه:

09123064586 - 09135445006 - 09199015006 - 09195445002

 

دفتر اصفهان: کاشان - خیابان زیارتی - پایین تر از چهارراه تربیت

031-55470990 - 031-55470900

 دفتر  مشهد: مشهد - بلوار جانباز- جانباز ١٣ - نبش شهيد عجمی ١١   
٣٧٦٢٨٩٥٠-051

دفتر سمنان: شاهرود - بلوار دانشجو

09124732658