نکات خرید یو پی اس

به این مطلب رای دهید
(18 رای)

با اطلاع از نکات خرید یو پی اس، یو پی اس مناسب برای کسب و کار خود را به درستی انتخاب خواهید کرد.

خرید یو پی اس

یکی از مهم ترین نکاتی که در خرید یو پی اس باید در نظر گرفته شود توان مورد نیاز توان مصرفی می باشد. در واقع باید توان مصرفی دستگاه هایی که قرار است به یو پی اس شما متصل شوند را محاسبه نمایید. توان مصرفی وسایل برقی با واحد مقیاس وات اندازه گیری شده و معمولا بر روی دستگاه های برقی این توان ذکر شده است.

خرید یو پی اس

زمانی که تصمیم می گیرید برای مکانی خاص یو پی اس خریداری نمایید باید به نکاتی توجه کنید تا پس از خرید مطمئن باشید محصول مناسب و ایمنی خریداری کرده اید که کیفیت مناسبی دارد. انواع یو پی اس خصوصیات مختلفی دارند که می بایست در هنگام بررسی و خرید آنها را مد نظر داشته باشید.

نکات خرید یو پی اس

یکی از مهم ترین نکاتی که در خرید یو پی اس باید در نظر گرفته شود توان مورد نیاز توان مصرفی می باشد. در واقع باید توان مصرفی دستگاه هایی که قرار است به یو پی اس شما متصل شوند را محاسبه نمایید. توان مصرفی وسایل برقی با واحد مقیاس وات اندازه گیری شده و معمولا بر روی دستگاه های برقی این توان ذکر شده است. توجه داشته باشید که باید توان یو پی اس شما از مجموع توان مصرفی مورد نیازتان بیشتر باشد.

دومین مساله ای که باید در نظر گرفته شود، امکان تنظیم پارامترها است. دستگاه های یو پی اس دارای پارامترهای متفاوتی می باشند که به منظور عملکرد درست دستگاه باید توسط یک متخصص به درستی تنظیم گردند. در بعضی از این دستگاه ها تنظیم پارامترها توسط خود کارخانه تولیدکننده دستگاه تنظیم می گردد. مدل های دیگری از یو پی اس هستند که تنظیمات توسط کاربر انجام می شود این پارامترها شامل جریان شارژ و درصد over load می باشد.

در یو پی اس ها میزان زمان پشتیبانی یا همان زمان بک آپ نیز حائز اهمیت می باشد. یو پی اس به منظور تامین برق در زمان قطعی برق مورد استفاده قرار می گیرد و نیاز به باطری دارد، در نتیجه مهم است که بدانید چه مدت می توان از یو پی اس انتظار تامین برق داشت. در صورتی که از یو پی اس های با توان بالا استفاده کنید لازم از باطری یو پی اس را به صورت اکسترنال و داخل کابینت باطری استفاده کنید که این مورد را نیز برای خرید می بایست مد نظر داشته باشید.

یکی دیگر از موارد مهم در انتخاب و بررسی نوع آنها از نظر آفلاین یا آنلاین بودن یو پی اس آن ها است و برای توان های پایین از یو پی اس های آفلاین و برای توان های بالا از یو پی اس های آنلاین استفاده می شود. در مواردی که نیاز به تغییر ولتاژ و فرکانس برق می باشد یو پی اس های Double Conversion توصیه می شود.

در نهایت به گارانتی و خدمات پس از فروش یو پی اس ها می بایست دقت کنید.

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دانستنی های یو پی اس

درباره ما

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی انواع منبع تغذیه و سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

گستره فعالیتهای این شرکت در زمینه های فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی ، خودروسازی، فرودگاهها و.... بوده که توانسته است موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

شرکت بهین صنعت با پشتوانه علمی کارشناسان مجرب ، آمادگی کامل خود را در جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام می دارد:

  • مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
  • ارائه انواع منبع تغذیه و سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
  • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق
  • ارائه دوره های آموزش تخصصی یوپی اس
  • ارائه انواع استابلایزر، انواع باتری سرب اسیدی، انواع باتری های نیکل کادمیم، انواع سیستم های شارژر، رکتیفایرهای سویچ مد مخابراتی، سیستم های تامین انرژی خورشیدی و موتور برق گاز سوز
  • مشاوره ، طراحی و تامین تابلوهای برق (توزیع ،  فرمان و کنترل)
  • مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حفاظت زمین
  • دارای مدرک طی دوره سرویس و نگهداری یو پی اس های: APC , G-TEC , Riello , PowerWare , Best Power , Newave

ادامه مطلب

تماس با ما

برای مشاوره در ارتباط با خرید یو پی اس و باتری و تأمین برق اضطراری دستگاه و یا محل مورد نظر خود و همچنین اطلاع از قیمت یو پی اس و کارایی انواع سیستم های تامین انرژی بدون وقفه با متخصصین بهین صنعت تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان جانبازان شرقی، پلاک 19, طبقه ۲

2005 44 77 - 021 - 2 74 75 779 - 021

 

دفتر اصفهان: کاشان - خیابان زیارتی - پایین تر از چهارراه تربیت

031-55470990 - 031-55470900

 

تلفن همراه:

09123064586 - 09135445006 - 09199015006 - 09195445002

 

دفتر سمنان: شاهرود - بلوار دانشجو

09124732658