دلایل استفاده از یو پی اس

به این مطلب رای دهید
(3 رای)

با توجه به هزینه های زیاد تجهیزات و مشکلات بهره گیری از برق شهری، امروزه یو پی اس در صنایع و مراکز مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

دلایل استفاده از یو پی اس

در این مقاله به دلایل اصلی استفاده از یو پی اس و ضرورت آن می پردازیم.

دستگاههای یو پی اس یا همان تامین کننده های برق اضطراری و برق بدون وقفه در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. اصلی ترین دلایل استفاده از یو پی اس دو دلیل زیر می باشد.

  1. ذخیره و تامین برق مورد نیاز
  2. رفع نوسانات موجود در برق شهری

دلایل به کارگیری یو پی اس

همان طور که می دانید قطعی برق حتی برای چند ثانیه می تواند خسارات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. قطعی برق به مدت کم حتی برای 15 ثانیه می تواند باعث شود که تجهیزات الکترونیکی برای چند دقیقه تا چندین ساعت قابل استفاده نباشد. علاوه بر آن، این قطعی ها می تواند باعث خرابی های زود هنگام شده و هزینه های گزاف تعمیرات و یا جایگزینی تجهیزات را به دنبال داشته باشد. همچنین عدم وجود برق بدون نوسان به تنهایی می تواند باعث به وجود آمدن مشکلات فراوانی در تجهیزات گردد. به طور معمول جریان برق 100% قابل اطمینان نمی باشد. بدین ترتیب استفاده از یو پی اس در مراکز پزشکی و تصویربرداری، ادارات، صنایع و سایر مراکز، ضروری می باشد.

برتری یو پی اس نسبت به ژنراتور

علاوه بر موارد ذکر شده لازم است که بدانید ژنراتورها تنها قادر هستند که برق مورد نیاز تجهیزات الکترونیکی را در هنگام قطعی برق تامین نمایند اما مشکل اینجاست که ژنراتورها برای تامین برق دارای یک وقفه زمانی می باشند علاوه بر آن ژنراتورها تنها تامین کننده برق هستند و نمی توانند از تجهیزات در برابر نوسانات موجود در برق محافظت نمایند. در دسترس نبودن تجهیزات در بعضی از سازمان ها حتی برای چند ثانیه می تواند باعث متوقف شدن عملیات کسب و کار گردد.

با توجه به موارد ذکر شده در دسترس بودن دائمی تجهیزات یک امر مهم و حیاتی تلقی گردیده است. امروزه یو پی اس ها می توانند به عنوان یک راه حل کارآمد برای رسیدن به این هدف باشند.

شرکت بهین صنعت با ارائه انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداریاستابلایزر و انواع باتری یو پی اس در خدمت جامعه و ادارات و سازمان ها می باشد.  برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره 77442005 در تهران تماس حاصل فرمایید.

بهین صنعت ارائه دهنده راهکارهای برق اضطراری در صنعت و IT

دانستنی های یو پی اس

درباره ما

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی انواع منبع تغذیه و سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

گستره فعالیتهای این شرکت در زمینه های فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی ، خودروسازی، فرودگاهها و.... بوده که توانسته است موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

شرکت بهین صنعت با پشتوانه علمی کارشناسان مجرب ، آمادگی کامل خود را در جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام می دارد:

  • مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
  • ارائه انواع منبع تغذیه و سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
  • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق
  • ارائه دوره های آموزش تخصصی یوپی اس
  • ارائه انواع استابلایزر، انواع باتری سرب اسیدی، انواع باتری های نیکل کادمیم، انواع سیستم های شارژر، رکتیفایرهای سویچ مد مخابراتی، سیستم های تامین انرژی خورشیدی و موتور برق گاز سوز
  • مشاوره ، طراحی و تامین تابلوهای برق (توزیع ،  فرمان و کنترل)
  • مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حفاظت زمین
  • دارای مدرک طی دوره سرویس و نگهداری یو پی اس های: APC , G-TEC , Riello , PowerWare , Best Power , Newave

ادامه مطلب

تماس با ما

برای مشاوره در ارتباط با خرید یو پی اس و باتری و تأمین برق اضطراری دستگاه و یا محل مورد نظر خود و همچنین اطلاع از قیمت یو پی اس و کارایی انواع سیستم های تامین انرژی بدون وقفه با متخصصین بهین صنعت تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان جانبازان شرقی، پلاک 19, طبقه ۲

2005 44 77 - 021 - 2 74 75 779 - 021

 

دفتر اصفهان: کاشان - خیابان زیارتی - پایین تر از چهارراه تربیت

031-55470990 - 031-55470900

 

تلفن همراه:

09123064586 - 09135445006

 

دفتر سمنان: شاهرود - بلوار دانشجو

09124732658